Amacını gerçekleştirmiş bir “köprü” ekibi olan iMac Pro’ya elveda

olduğundan şüphelenilen bir zamanda iMac yeniden tasarımı her zamankinden daha yakınApple iMac Pro’nun üretimini durdurmaya karar verdi. iMac Pro satın alma sayfasında alışılmadık bir alt yazı “Stoklar tükenirken” yazıyor. Çok özel bir amacı olan bir varlığın: o zamanın iMac’leri ile eski iMac’ler arasında bir köprü görevi görmek. yeni Mac Pro.

Şimdi, incelemesinde gerçek zamanlı bir Mac olduğunu söylediğimiz bir iMac Pro’ya veda ediyoruz. Geriye dönüp bu modeli analiz edebilmenin faydasıyla, rolünün ne olduğunu görüyoruz.

2017 ve Mac isyanı

{«videoId»:»x7zrxo6″,»autoplay»:false,»title»:»Applesfera’nın iMac Pro incelemesi, gerçek zamanlı Mac The Applesfera Talks»}

2016 ve 2017 yılları arasında gerçek bir kullanıcı isyanı yaşandı. profesyonel Mac. Platformdaki bir grup etkili profesyonel, Aralarında Marco Arment’in öne çıktığı, Apple’ın Mac’i terk ettiğini ve bunun sorumlusunun iPad olduğunu iddia etti. Geriye dönüp baktığımızda, hiçbir sebep yoktu:

  • bu 2016 MacBook Pro ve Touch Bar ile tasarımı, sadece USB-C ve tartışmalı kelebek klavye ile.
  • O zamanlar zaten bir makyaj gerektiren bir tasarıma sahip olan iMac’te düzenli bileşen yenilemelerinin olmaması.
  • A 2013 Mac Pro termal sorunlar nedeniyle köşeye sıkışan ve tamamen yeniden tasarım gerektiren, 2017’nin başlarında Apple tarafından kabul edildi.

Phil Schiller’in 2013’teki orijinal sunumunda göğsüne aldığı ve “Yenilik yapamayız, lanet olsun!” gibi bir şeyler mırıldandığı darbeler göz önüne alındığında, Mac Pro’nun durumu özellikle kanlıydı. Apple için düşmanca bir bağlamda söylenen birkaç kelime Steve Jobs’un ölümünden sonra iki yıl önce. 2017 yılında hata görüldü ve Apple kullanıcılardan özür dilemeye geldi.

Mac Pro: Form İşlevi İzlemediğinde

Aynı zamanda, değişiklik yapmak için yola çıktılar. yol haritası profesyonel ürünler. Ve bunu iki takıma söz vererek yaptılar: 2017’nin sonlarında iMac Pro ve daha sonra Mac Probu da 2019 olarak sona erdi.

iMac Pro, birbirinden tamamen farklı iki Mac Pro arasında bir köprü görevi görüyor

iMac Pro fare

O zamanlar Apple, yeni nesil bir Mac Pro üzerinde çalıştığını iddia ediyordu.Gördüğümüz gibi, 2019 yılında modüler ve modüler bir şekilde geldi. eşlik eden bir XDR monitör. Ama aynı zamanda 2017 yılı boyunca “harika iMac’ler” vaat etti.Bu iMac’ler arasında Aralık 2017’de iMac Pro’yu gördük.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Apple, Mac Pro’nun tasarım kusurunu piyasaya sürüldükten çok sonra fark etti. Ancak bunu halka açıkladıkları 2017 yılına kadar değildi. Yeni yol haritalarını gösterdiler. Apple, yeni Mac Pro’nun piyasaya çıkmasına daha yıllar olduğunu biliyordu, bu nedenle mümkün olduğunca çok sayıda profesyonel kullanıcı için arada bir şeye ihtiyacı olacaktı. Hazır olan bir ekip önce Bu model iMac Pro’ydu.

Apple, biz 2019 Mac Pro’yu beklerken geçici bir çözüm olarak 2017’de iMac Pro’yu piyasaya sürmeyi başardı.Unutmayın, o yıllardır en güçlü Mac’ti

Apple, iMac kasasını ve ekranını kullanarak geliştirme sürelerini kısaltmayı başardı. Ancak, soğutma sistemi de oldukça değerli olan iç tasarımı tamamen yeniden tasarlandı. John Gruber, onu Intel Mac döneminin en iyisi olarak nitelendirdi. Buna ek olarak, iMac Pro beraberinde Intel W işlemcileri getirdi, bu da onu bugüne kadarki en güçlü Mac yaptı. Çok zorlu görevler için tasarlanan Apple vermek Adobe Dimension, Twinmotion, Electronauts, Logic Pro X ve Final Cut Pro X gibi uygulamalarla testlerin yapıldığı gazetecilere.

Mac Pro geliyor: Apple'ın en güçlü bilgisayarı artık Pro Display XDR ekranıyla birlikte satın alınabilir

iMac Pro’nun saltanatı, iki yıl önce yeni Mac Pro’nun tanıtılmasıyla sona erdi. Ve şimdi, kapılarında Apple Silicon ile yeniden tasarımvarlığı zaten amacına hizmet etmişti: iki nesil Mac Pro’yu birleştiren köprü olmak.Bu ekip görevini yaptığını bilerek rahat edebilir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Amacını gerçekleştirmiş bir “köprü” ekibi olan iMac Pro’ya veda aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…