AliExpress’te yalnızca 185 Euro karşılığında en iyi Huawei akıllı saat

Huawei akıllı saat kataloğuna baktığımızda diğerlerinin üzerinde bir model buluyoruz: Huawei Saat GT2 Pro, piyasadaki en uygun fiyatlı akıllı saatlerden biri. Resmi fiyatı 249 Euro’dur, ancak şimdi AliExpress’te bir seviye indirimi yıldızları vardır. değeri 185 avroya düştü.

AliExpress’te satın al: Huawei Watch GT2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro’nun bir 1.39 inç AMOLED dokunmatik ekrankalp atış hızı ve kan oksijen doygunluğu monitörü, 100’den fazla spor modu ve iki haftalık kullanım için pil. Kısacası, AliExpress teklifi sayesinde fiyatını %25’e varan oranlarda düşüren en eksiksiz akıllı saatlerden biri.

Harika Huawei Watch GT2 Pro’nun fiyatı AliExpress’te düşüyor.

Bu Huawei Watch GT2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro’nun dikkatini çeken ilk şey, gövdesi yapıldığı için tasarımı. titanyum alaşımlı kadranı seramik ve kristali safirdir. Yalnızca 52 gram ağırlığında (kayışsız) zarif bir saattir ve nebula grisi ve gece siyahı renkleri mevcuttur.

Dairesel ekranı AMOLED teknolojisi ve 1.39 inç boyutunda. Ayrıca Watch GT2 Pro, 4GB bellek, aramaları duymak için hoparlör ve entegre mikrofon. Bu giyilebilir cihaz, saati kontrol etmek veya telefon bildirimlerini yönetmek için bir aksesuar olmasının yanı sıra, fiziksel aktiviteyi takip et100’den fazla spor modunu kaydetme yeteneğine sahip olduğu için.

AliExpress’te satın al: Huawei Watch GT2 Pro

Spesifikasyonları arasında ayrıca 5 ATM’ye kadar suya dayanıklılık ve uyumluluk Android 5.0 veya üzeri ve iOS 9.0 veya üzeri. İki haftaya kadar bir menzile sahip olduğundan, pili açık tutmak sorunların en küçüğüdür.

Tüm bu özellikler, Huawei Watch GT2 Pro’yu anın en iyi akıllı saatlerinden biri yapıyor. Resmi fiyatı 249 Euro, ancak AliExpress teklifi sayesinde mevcut sadece 185 Euro, yaklaşık 64 Euro daha az.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş AliExpress’te yalnızca 185 avro karşılığında en iyi Huawei akıllı saat ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…