AliExpress’te 200 Euro’dan daha ucuza satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar

İyi bir akıllı telefon almak istiyor ama çok fazla harcamak istemiyorsanız, 200 euro aralığı dikkat etmek için iyi bir yer. Harika bir satın alma olabilecek birçok seçenek var.

En kararsız olanlar için biraz yardımla geldik. Size bazılarıyla bir seçim getiriyoruz AliExpress’te 200 Euro’dan daha ucuza satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar. Hepsi indirimde, ilgileniyorsanız fazla düşünmeyin.

Bir Xiaomi cep telefonunda MIUI 12.

200 Euro’nun altında 5 telefon görüşmesi

İyi bir akıllı telefona sahip olmak için çok fazla harcamaya gerek yok ve bu teklifler bunu doğruluyor.. 200 Euro’nun altında, terminaller gibi harika seçenekler bulabiliriz. KÜÇÜK X3 gibi realme’nin en ilginç orta menzillerinden bazılarına gerçek 7. OPPO da bu seçimden geçmek istedi. OPPO A53.

AliExpress’te satın al: KÜÇÜK X3

AliExpress’te satın al:gerçek 7

AliExpress’te satın al: Redmi Not 9 Pro

AliExpress’te satın al: Redmi Not 9T

AliExpress’te satın al: OPPO A53

Bizim önerimiz

Daha fazla bilgi: POCO X3 NFC, inceleme: 200 Euro’ya hayır diyemezsiniz

Bu terminallerden birini tutmak zorunda kalsaydım, çok fazla tereddüt etmezdim. Birden fazla vesileyle belirttiğimiz gibi, POCO X3 200 Euro’nun altındaki alımdır.. 120Hz ekrana, Qualcomm’un Snapdragon “G” işlemcilerinden birine, 4 adet arka kamerasına ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak büyük bir bataryaya sahip. 200 Euro’dan daha azına hayır diyemezsiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

AliExpress’te 200 Euro’dan daha düşük bir fiyata satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar gönderisi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…