AliExpress Plaza'dan 5 sınırlı pazarlık: Xiaomi Mi Band 6, AirPods ve çok daha fazlası

AliExpress Plaza’dan 5 sınırlı pazarlık: Xiaomi Mi Band 6, AirPods ve çok daha fazlası

Sadece Sınırlı zaman AliExpress Plaza, binlerce ürününün fiyatını düşürdü. ekstra %15 indirim zaten düşük fiyatlarıyla.

Bu şekilde, Andro4all’dan dünyanın en ilginç teknolojik tekliflerinden bazılarını derledik. Plaza_daysbu şekilde seç 5 pazarlık tamamen kaçırılmaz. Unutmayın ki buna ek olarak birkaç dolar tasarruf et sen de zevk alacaksın İspanya’dan hızlı sevkiyatilk on beş gün ücretsiz iade ve her zamanki iki yıllık garanti.

5 AliExpress Plaza Sevgililer Günü’nden önce yararlanmak için teklifler

AliExpress Plaza’dan satın alarak OnePlus Watch fiyatında %30 tasarruf edin

  • Xiaomi MiBand 6. ile başlıyoruz akıllı bilekliklerin kraliçesi: Mi Band 6. Yeni kullanıcı indirimi ile (sadece yeni bir e-posta ile kayıt olmanız yeterlidir) sadece sizindir. €28,42, resmi fiyatının 15 avrodan fazla altında. bir AMOLED renkli ekran tüm ön tarafı kaplayan pil, 10 gün, 30 spor modu ve suya ve toza karşı toplam direnç. Hem fiziksel aktiviteyi hem de uykuyu, nabzı ve hatta kandaki oksijeni izlemek için mükemmel bir tamamlayıcı.

AliExpress’te satın al: Xiaomi Mi Band 6

  • AirPods V2. İkinci nesil AirPods, yeni kullanıcılar için de küçük bir indirime sahiptir, tasarruf edebilmek 7 euro normal fiyatına kıyasla. biraz arıyorsanız iPhone için kablosuz kulaklık İyi bir fiyata, tamamen tavsiye edilen bir satın alma işlemidir.

AliExpress’te satın al: AirPods V2

  • Samsung Galaxy A03’ler. Yaz aylarında piyasaya sürülen bu Samsung cep telefonu, ucuz cep belirli bir minimum spesifikasyonla. Diğer birçok özelliğin yanı sıra 6.5 inç HD+ ekran, üçlü kamera, 5.000 mAh pil ve 3 GB RAM ile birlikte geliyor. sadece 120 avro Xiaomi’nin ötesinde bir hayat olduğuna dair çok iyi bir hatırlatma.

AliExpress’te satın al: Samsung Galaxy A03s

  • bir artı izle. OnePlus Watch incelemesinde tartıştığımız gibi, bu gadget, bir vitamin aktivite bilekliği. Zarif ve iyi inşa edilmiş bir tasarıma sahip pil için bir hafta ve sporcular için özel fonksiyonlar. 110’dan fazla antrenman çeşidi vardır, telefonunuzu yanınızda taşımadan müzik dinlemenizi sağlar ve tamamen su geçirmezdir.

AliExpress’te satın al: OnePlus İzle

  • T&G kablosuz hoparlör. İçin €8,75 eve sağlam bir kablosuz hoparlör alırsınız. için pili var 4 saat ve girişi var Mikro SD kart yanı sıra 3,5 milimetrelik bir konektör ve bir USB bağlantı noktası. İyi bir fiyata kablosuz bir hoparlör arıyorsanız, daha iyi bir seçenek bulamazsınız.

AliExpress’te satın al: T&G kablosuz hoparlör

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

AliExpress Plaza’dan giriş 5 sınırlı pazarlık: Xiaomi Mi Band 6, AirPods ve çok daha fazlası ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…