AliExpress AliExpress, Ebay, Wish veya Amazon’dan nasıl satın alınır ve bir kartla taksitli ödeme AliExpress, Ebay, Wish veya…

nasıl olduğunu merak ettiyseniz AliExpress, Ebay, Wish veya Amazon’dan satın alın ve kartla taksitli ödeme? Hangi durumlarda kota uygulayabileceğinizi ve hangi durumlarda uygulayamayacağınız konusunda bilmeniz gereken bilgileri burada vereceğiz.

Bu web siteleri aracılığıyla, tamamen çevrimiçi olarak sınırsız ürün satın alabilirsiniz ve teslimat yapmak için büyük hız. Bunlardan bazıları, Amazon’da olduğu gibi, size kartınızla da ödeyebileceğiniz akış hizmetleri sunar.

Amazon’da kartla taksitli ödeme nasıl yapılır?

Amazon çok çeşitli ürünler sunar, her türden binlerce üründen bahsetmiyorum bile, herkesin kullanımına açık olması, ister banka ister kredi kartınızla ödeme yapmak isterseniz, ürünlere her zaman belirli vergilerin uygulandığını bilmelisiniz, 200 $ ‘dan Ekstra vergiler uygulanır. ama çok yüksek değiller, ama dikkate almanız gereken bir şey.

Bu nedenle, birçok insan ürünleri için ödeme yapmak istiyor. taksitle veya birkaç parça halinde, böylece toplam ilk başta çok yüksek olmaz. Amazon, son zamanlarda, ürünün fiyatının en fazla 4 parçaya bölündüğü ve 1.000 doların altındaki ürünler için ödeme yapmanıza yardımcı olacak güce sahip bir kota sistemi hayata geçirdi.

Bu hizmetten yararlanmak için satın alacağınız ürüne bakmanız gerekiyor, fiyatın altında şöyle bir şey almalısınız. ‘4 taksitte öde’. Bununla, ödemenizin sayfa tarafından kısmen onaylanabilmesi için, kişisel ve ödeme bilgilerinizi girmeniz gereken başka bir web sayfasına yönlendirileceksiniz.

amazon ile al ve kartla taksit öde

açıklığa kavuşturmak önemlidir, satın almayı planladığınız üründe yukarıda belirtilen seçenek görünmüyorsa, o zaman taksitle ödemenin mümkün olmadığı, ancak daha sonra etkinleştirilebileceği anlamına gelir.

AliExpress ve Ebay’de kartla taksitli ödeme nasıl yapılır?

Gibi taksitle ödeme imkanı yok AliExpress veya Ebay’de, Amazon örneğinde olduğu gibi, ancak bankanızı kullanarak küçük bir numara yapabilirsiniz.

AliExpress üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız, ürününüzü veya ürün listenizi seçmeniz ve daha sonra size toplam fiyatı verdiklerinde ve ödeme yapmanız gerektiğinde, verilerinizi girmeniz gerekir. normal yol. Bununla satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz, ancak ödeme yapılmadan birkaç dakika önce aramanız veya bağlı bankanıza başvurun.

Arama yaparken durumu belirtmeniz ve bir sonraki ödemenin yapılması gerektiğini belirtmeniz gerekiyor, bunu taksitli olarak ödemek istiyorsunuz, normalde yapabilirsiniz. 3 veya 4 taksit seçin ve daha fazlası değil, böylece vergiler size uygulanmaz.

Bu prosedür, istediğiniz durumda tamamen uygulanabilir. ebay’den satın al, ancak Ebay ürünlerine erişebilmek için önce tamamen ücretsiz bir hesap oluşturmuş olmanız gerekir. Bu adımlarla bu iki platform üzerinden taksitli alışveriş yapabileceksiniz.

Wish’te kartla taksitli ödeme nasıl yapılır?

Öte yandan, kredi veya banka kartınızla Wish’ten alışveriş yapmak istiyorsanız, şunu bilmelisiniz: daha önce olanlara benzer bir şey olur Ebay ve AliExpress ile dünya çapında bir web sitesi olduğu için Amazon’da olduğu gibi taksitli ödeme sistemi henüz yok.

aliexpress ebay'den satın al dilek amazon taksit öde

Bu nedenle aynı anda birçok ürün alırken sorun yaşayabilirsiniz. Önerdiğimiz şey, önce kredi kartınızın çevrimiçi ödeme yapıp yapamayacağını kontrol edin ve çevrimiçi taksit seçeneğinin etkin olup olmadığı.

Bunu kendini koyarak yapabilirsin kartı veren bankayla iletişime geçin, bunu bilmek önemlidir, çünkü yabancı sayfalarda ve daha az taksitle satın almanıza izin vermeyen varlıklar vardır. Mümkünse Ebay ile aynı işlemi yapıp bankanızla iletişime geçerek bir sonraki alışverişiniz için 3 taksit talep etmeniz gerekiyor.

Leave a Reply