Alexa ve Google Asistan ile uyumlu robot elektrikli süpürgeler

Robot elektrikli süpürgeler, evlerimizde giderek yaygınlaşan bir alet haline geldi. Evin zeminini her zamankinden daha temiz ve en ufak bir çaba harcamadan tutmamızı sağlayan bazı cihazlar. Alexa veya Google Asistan ile uyumlu bir model mi arıyorsunuz? Bu sesli asistanlarla uyumlu bu robot elektrikli süpürgeleri kaçırmayın.

Alexa, Google Asistan veya her iki sesli asistan desteğine sahip olarak her yerden kontrol edip etkinleştirebileceğiniz temizlik robotlarından bahsediyoruz. Ve bu işlevin cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacağını şimdiden tahmin ediyoruz.

Robot elektrikli süpürgeye sahip olmanın nedenleri

Roomba robotlu süpürge çalışıyor

Bir çok insan bunu düşünüyor robotlu süpürge satın al Değeri olmayan bir şeydir. Hiçbir şey gerçeklikten daha uzak değildir. Gerçek şu ki, bu gadget’lar evinizin zeminini kusursuz tutmak için en iyi müttefikiniz olacak. İlk nesillerin sonuçlar açısından harika olmadığı doğru, ancak teknoloji yavaş yavaş sizi suskun bırakacak sonuçlara ulaşmak için gelişiyor.

Ve işte bu, eve gitme fikri ve yeri süpürme konusunda endişelenmemek, dikkate alınması gereken bir değerdir. Ek olarak, bazı modeller yalnızca evinizin zemininde bulunan toz zerreciklerini veya diğer unsurları temizlemekten sorumlu olmayacak, aynı zamanda zeminin bir düdükten daha temiz olması için paspaslayacaktır. Dediğimiz gibi, daha önce harika sonuçlar almak istiyorsanız tek seçenek skandal rakamlar ödemekti. Ama şimdi bulabilirsin çok cazip fiyatlarla gerçekten solvent çözümleri.

Alexa ve Google Asistan en iyi müttefikiniz olacak

iRobot Roomba i7156 eşlemesi

Öte yandan, bu modellerin çoğu evinizin haritasını çıkarma yeteneğine sahiptir. Bu sayede ve otomatik bir öğrenme süreci sayesinde, zeminde mükemmel bir temizlik elde etmek için yavaş yavaş sonuçları optimize ederler. Peki ya robot elektrikli süpürgeler Google Asistan veya Amazon Alexa ile uyumludur. Bu sayede bunları çok rahat bir şekilde etkinleştirebileceksiniz.

Belki de kanepede uzanıyorsunuz ve robot temizleyicinizi açmak için telefonu elinize almak istemiyorsunuz. Tek yapmanız gereken, Amazon Echo hoparlör ailesi gibi akıllı bir cihaz kullanmaktır. temizlik görevlerine başlaması için robot elektrikli süpürgenizi sipariş edin. Hatta bunu iş yerinizden etkinleştirebilirsiniz, böylece eve geldiğinizde zemin zaten temiz olur.

Sizin için hazırladığımız derlemede aşağıdaki modelleri bulacağınızı unutmayın. farklı fiyat aralıkları. Açıkçası, en vitaminli temizlik robotları, diğer modellerin sahip olmadığı bir artı işlev sunmanın karşılığında daha yüksek bir fiyata sahip olacaktır. Ancak sizin için seçtiğimiz tüm robotlar, 500 avroyu geçmeyen bir fiyatının yanı sıra beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Bu, seçtiğimiz tüm robot elektrikli süpürgelerin bu rakamın etrafında olduğu anlamına gelmez, hiçbir şey gerçeklikten uzak değildir. Daha sonra göreceğiniz gibi, her türlü fiyat aralığı için çözümler var, bu nedenle bütçenize en uygun modeli bulmanız zor olmayacak. Dikkate alınması gereken farklı seçeneklere bakalım.

iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 çalışıyor

bunu zaten tahmin ediyoruz iRobot Kaliteli bir robot elektrikli süpürge satın almak söz konusu olduğunda harika referanslardan biridir, bu nedenle derlememizde üreticiden birkaç model bulacaksınız. Bu durumda, Amerikalı üreticinin kataloğunun tepesindeki büyük mücevherlerden birini önermek istiyoruz. Ve işte bu, iRobot Roomba 981, bir fark yaratmak için her türlü fonksiyona sahiptir.

Roborock S6 Saf Beyaz

Roborock S6 temizliği

İkinci olarak, Xiaomi’nin harika ortaklarından birinin bu temizlik robotunu tavsiye etmek istiyoruz. bu Roborock S6 Saf Beyaz Gözeneklerinin her birinden kalite yayan bir üründür. Başlangıç ​​olarak, fark yaratan beyaz tonuyla heybetli bir görünüme sahiptir. Evinizi haritalama yeteneğini ve yuvarlak bir ürün elde etmek için zemini süpürüp paspaslayabilmesini ekleyin.

iRobot Roomba 971

iRobot Roomba 971 çalışıyor

Satın alabileceğiniz en iyi sesli asistan uyumlu robotlardan biri olan Roomba 971’i önermek için üretici iRobot’a dönüyoruz. vSLAM navigasyonu var, en iyi sonuçları elde etmek için evinizi büyük bir hassasiyetle haritalamaya özen gösterecek son teknoloji. Şüphesiz, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak yüksek kaliteli bir temizlik robotu.

Cecotec Conga 5490

Conga 5490 mobil elektrikli süpürge

İspanyol üretici bu derlemede olmayı tamamen hak etti. Ve bu firma, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir robot elektrikli süpürge kataloğuna sahiptir. Bu durumda, en iyi sonuçları elde etmek için zemini süpürüp paspaslayabilen bir model olan Conga 5490’ı öneriyoruz.

Odabası 671

robotlu süpürge roomba 671 siyah renk

Peki ya iRobot firmasının diğer robot elektrikli süpürgesi. Roomba 671’de var sessiz bir motor (58 db’yi geçmez), en iyi sonuçları elde etmek için üç fazlı bir temizleme sistemine ek olarak.

oda e5154

iRobot Roomba e5154 Robot Elektrikli Süpürge

Amerikalı üreticinin size önermek istediğimiz en son modeli Roomba e5154. Yenilmesi çok zor bir kalite-fiyat oranı sunmanın yanı sıra her türlü ortama uyum sağlamak için farklı fırçalara sahip bir robot elektrikli süpürge. Alexa ile uyumlu bir model arıyorsanız şüphesiz yapabileceğiniz en iyi alışverişlerden biri.

proscenic 850T

proscenic 850t robotlu süpürge

Bu derleme ile devam ederek satın alabileceğiniz en iyi robot elektrikli süpürgeler Amazon Alexa veya Google Assistant uyumlu bir model arıyorsanız ucuz modellere yöneliyoruz ama sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacaklar. Bu proscenic 850T gibi, gerçek bir yıkım fiyatına rağmen evinizin zeminini süpürüp paspaslayabilen bir model.

Conga Serisi 1099 Bağlı

Conga Series 1099 Bir köpeğin yanına bağlı

Etkileyici 1099 Connected Series Conga’sını önermek için İspanyol firmasına dönüyoruz. Fark yaratan her türlü özelliğinin yanı sıra gerçek bir yıkım fiyatına sahip bir robot elektrikli süpürge. En iyisi mi? kullanarak kontrol edebileceğiniz uzaktan kumanda hangi dahildir.

IKOHS NETBOT S15 OLUŞTURUN

IKOHS Netbot S15

Kaçırmamanız gereken bir diğer hepsi bir arada ürün, bu CREATE IKOHS NETBOT S15 robot elektrikli süpürgedir. Süpüren, süpüren, ovalayan ve paspaslayan, parke zeminleriniz varsa mükemmel kılan bir model.

Conga 1090 Bağlantılı Kuvvet

Robot elektrikli süpürge Cecotec Conga Serisi 1090

Bu diğer Cecotec modeliyle satın alabileceğiniz en iyi robot elektrikli süpürgelerin bu derlemesini kapatıyoruz. Conga 1090 Connected Force, Alexa kullanılarak kontrol edilebilmesinin yanı sıra gerçek bir yıkım fiyatına sahiptir. Daha ne sorabilirsin!

Alexa ve Google Assistant girişi ile uyumlu Robot elektrikli süpürgeler, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…