Aktivite bileklikleri bugün 40 Euro’dan daha ucuza satışta

bu akıllı bileklikler veya aktivite bileklikleri günümüzde her türlü insan tarafından en çok kullanılan aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Antrenmanlarını tamamen kontrol altına almak isteyenlerin yanı sıra ceplerini cebinden çıkarmadan günlük aktivitelerini kaydetmek veya tüm SMS, WhatsApp mesajları, e-posta bildirimleri veya çağrıları bileklerine almak isteyenlerden. Unutmadan, bazı modellerde sağlığımızın bazı yönlerini kalp atış hızı, uyku kalitesi veya kan oksijen seviyesi ile ölçmek için belirli sensörler bulunur.

Akıllı bileklik almayı düşünüyorsanız ancak düşündüğünüz performansı alıp alamayacağınızı bilmediğiniz için çok fazla para harcamak istemiyorsanız, bir mağazada bulabileceğiniz en iyi modellerden bazıları burada. çok düşük fiyat. Şu anda satın alabileceğimiz bazı indirimli bilekliklerden bir seçki hazırladık. 40 Euro’dan az.

Aktivite bileklikleri çok uygun fiyata satışta

Fitbit İlhamı

Fitbit Inspire, orijinal fiyatı yaklaşık 70 Euro olarak belirlenmiş bir aktivite bileziğidir, ancak şimdi onu alma fırsatımız var. 39,95 € Amazon’un bu modele uyguladığı indirim sayesinde. Adımları, mesafeyi, aktivite süresini, yakılan kaloriyi, antrenman kaydını, kalp atış hızı sensörünü ve akıllı bildirimleri takip edebilen 5 günlük özerkliğe sahip bir bilekliktir. Hepsi modern ve çok hafif bir tasarımda, böylece gün boyunca sorunsuz bir şekilde taşıyabiliriz.

Huawei Bant 4

Bu Huawei modeli, özellikleri ve fiyatıyla da ilgi çekici bir bileklik. Kalp atış hızı ve uyku kalitesinin sürekli izlenmesine sahip 0,96 inç renkli ekrana sahip ve ayrıca 5 ATM’ye kadar su geçirmezliği var, bu yüzden onunla sorunsuz yüzmeye gidebiliriz. Birden fazla eğitim modu, kan oksijen ölçer ve akıllı bildirimler sunar. Resmi fiyatı 39 Euro’dur, ancak şimdi onu bir fiyata satın alabiliriz. 28,99 €.

Lenovo HX03W

Üretici Lenovo’dan ayrıca 40 avronun altında bir model buluyoruz. Bu Lenovo HX03W, IP68 sertifikasına sahip bir bileklik, kalp atış hızı sensörü, 0,96 inç ekran ve şarj etme konusunda endişelenmeden bir haftadan fazla kullanmamıza izin veren bir özerklik hakkında. Bu Lenovo akıllı bandın fiyatı 30,60 € normal fiyatının genellikle 40 avro civarında olmasına rağmen.

Xiaomi MiBand 5

Şüphesiz, en iyi kalite ve fiyat oranı hakkında konuştuğumuzda referans olarak akıllı bant, Xiaomi Mi Band 5’tir. Bu tür bir cihazdan isteyebileceğimiz her şeyi içeren eksiksiz bir akıllı bileklik ve gerçekten cazip bir fiyatı var. Resmi fiyatı 40 avro civarındayken, artık bu teklifle sadece bir fiyatla satın almak mümkün. 24,45 Euro artı kargo ücreti.

Xiaomi MiBand 4

Bu, çok ilginç bir model olan ve neredeyse sürekli olarak satışa sunabileceğimiz mevcut Mi Band 5’ten önceki sürüm. Şu anda, sadece bir fiyata alabiliyoruz. €24.56, bu fiyata en çekici modellerden biri haline getiriyor. GPS, akıllı bildirimler, nabız sensörü, uyku analizi vb. özellikleri olduğunu hatırlayalım.

Topes de Gama’da bugün 40 Euro’dan daha düşük bir fiyata satışa sunulan Activity bilezikleri ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…