Akıllı telefonunuz için en iyi belge tarayıcı, Google’ın bu yeni uygulamasıdır.

Tele-çalışma için en iyi uygulamaları ararken çıldırdığımız birkaç ayda, gerçek şu ki Google olması gerekenden biraz daha uzun sürdü, ama şimdi belgelerimizi düzenlememize yardımcı olacak seçenek çok fazla çaba harcamadan ve tüm önemli bilgileri dijitalleştirme imkanıyla.

Aslında, adı verilen bu yeni uygulama Yığın ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar için Google Play’de zaten mevcut olan bu, CamScanner’a proje kuluçka makinesinden yüzmekten daha güçlü bir alternatif gibi bir şey olabilir. Google’dan Alan 120.

Google’ın Android için gelişmiş belge tarayıcısı Stack.

Sonunda aynı Socratic yaratıcısı Christopher Pedregal’in eseri olan Stack fikri, yapabileceğimizdir. tüm önemli belgelerimizi taramak için yapay zeka ve bilgisayar vizyonunu kullanınonları kaydedebilmek ve bir kütüphanede düzenli tutabilmek internet üzerinden bağlı ve her zaman erişilebilir.

Daha fazla bilgi: Android’inize yükleyebileceğiniz tüm Google uygulamaları

Stack böyle çalışır

Yaratıcıları bize biraz sabırlı olmamızı söylüyor çünkü uygulama yalnızca Android için ve yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar için yayınlandıalgoritmalarında zamanla düzeltilecek bazı sorunlarla hala.

Bildiğimiz şey, Stack’in yapabilecekleri belgelerimizi en basit şekilde sınıflandırmamıza yardımcı olun ne hayal edebiliyorsun peki sadece bir fotoğraf çek akıllı telefonla ve uygulamanın sihrini yapmasını bekleyin.

Stack, herhangi bir belgeyi taramakla ilgilenecek ve bulduğu bilgilere göre otomatik olarak bir isim atayabilir ve ayrıca bir kategori önerebilirsinizDosyalamanız için doğru olabilecek ve kolayca kabul edebileceğimiz veya değiştirebileceğimiz .

Pembe kazaklı ve mavi pantolonlu bir ebeveyn, çocukları bloklarla oynarken cep telefonuna bakıyor.  Sağda, telefonun daha yakından görünümü, Stack'i kullanarak makbuzları sıralıyor.

Uygulama ayrıca izin verecek en alakalı bilgileri çok daha hızlı bulunçünkü belgelerimizden her türlü bilgiyi tarayabilme ve tanıyabilme özelliği, uygun miktarlar, son kullanma tarihleri ​​veya diğer veriler gibi önemli girdileri bulundaha fazla çaba harcamadan önemli bilgilerimize erişmemizi sağlamak için çıkarabileceğiniz.

Ek olarak, sonuna kadar güvenebileceğiniz güvenli bir uygulamadaha zorlu ortamlarda bile işletme ve şirket, çünkü Stack tüm belgelerimizi korumak için Google’dan gelişmiş güvenlik teknolojileri uygulamaya her erişmeye çalıştığınızda parmak izi veya yüz tarama ile iki faktörlü oturum açma ve biyometrik kimlik doğrulama ile.

Taranan ve kaydedilen bir mağazadan makbuzu gösteren bir animasyon.

Kuluçka makinesinde doğduğu belli. Google Alanı 120 size Mountain View hizmetlerini tanıma ve bunlardan tam olarak yararlanma fırsatı verdi, bu nedenle Stack, tüm belgelerimizi otomatik olarak Google Drive’a kaydedebilir böylece her zaman elimizde bir kopyası olur.

Ayrıca bu ilgili bilgileri kaybetmemizi önleyecek Bir gün Stack’i kullanmayı bırakıp kitaplığı silersek, çünkü belgelerimizi her zaman Drive’da düzenli tutacağız.

Gerçek şu ki, evrak işlerimizi düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Stack’in test aşamasından çıkıp dünyaya açılmasını çok isteriz Böylece İspanya ve Latin Amerika’da da kendi dilimizde test edebiliriz.

Olasılıkları ve başlangıç ​​noktası göz önüne alındığında, öyle görünüyor ki muazzam bir potansiyele sahip olacak ve onun geleceği ile makine öğrenme bayrakla da çok umut verici olacak… düşünmüyor musun?

Daha fazla bilgi: Uzaktan çalışma için 6 temel Google uygulaması

Daha fazla bilgi | Google’dan Alan 120

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Akıllı telefonunuz için en iyi belge tarayıcı, ilk olarak Andro4all’da yayınlanan Google’ın bu yeni uygulamasıdır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…