Akıllı saatler mi arıyorsunuz? Sadece 50 Euro karşılığında eksiksiz bir realme

Eksiksiz ve yaptığınız fiziksel aktiviteyi doğru bir şekilde bilmenizi sağlayan bir akıllı saatiniz yok mu? Eğer öyleyse, şimdi size bir modeli göstereceğiz. indirim çok ilginç ve bu, olabilecek beklentilerin çoğunu karşılıyor. hakkında konuşuyoruz gerçek akıllı saat.

Bu aksesuar, bu tür bir giyilebilir cihazın sahip olması gereken gereksinimlerin çoğunu karşılar, söylediklerimize bir örnek, ihtiyacınız olduğunda kayışları (22 milimetre) değiştirmenize izin vermesi ve ağırlığının yalnızca 48 gram. Hadi, cılız. Ayrıca, teknolojiyi kullanarak Bluetooth Android işletim sistemini kullanan terminallerle uyumluluğu pratik olarak mükemmeldir ve bu nedenle, hangi akıllı telefon modeline sahip olursanız olun, onu kesinlikle senkronize edebileceğinizden tamamen emin olabilirsiniz.

Realme Watch S akıllı saat ekranı

Ekran söz konusu olduğunda, realme Watch S’ye entegre edilen, ister evde ister spor salonunda otururken, normal makinelerden birini kullanarak bilgileri sorunsuz bir şekilde görebilmeniz için fazlasıyla yeterli boyuta sahiptir. senin devrelerin. Bu bileşen 1.3 inç ve çözünürlüğü ulaşır 360 x 360 piksel, böylece mükemmel tanımlanmış harfler ve sayılar göreceksiniz. Bu arada, bu modelin yan tarafında çok basit bir kullanıma izin veren bazı fiziksel düğmeler yok ve özellikle spor yaparken çok beğeniliyor ve doğru şekilde yönetmek mümkün değil. Dokunmatik panel.

Realme akıllı saat için birçok sensör ve teklif

Bu sayede, fiziksel durumunuzla ilgili belirli veriler oluşturmak söz konusu olduğunda, günlük olarak edindiğiniz bilgilerin doğru ve tamamen geçerli olduğundan tamamen emin olabilirsiniz. Böylece, bu realme Watch S, bir 3 eksenli ivmeölçer Bu, yürüdüğünüzü veya koştuğunuzu doğru bir şekilde ölçebilmek için kalp atış hızının kendisiyle birleştirilir. Bunun nedeni, aynı zamanda sürekli izleme seçeneklerini ve hem uyku kalitesini hem de sahip olduğunuz stres düzeyini ölçme olasılığını içermesidir.

Realme İzle S sensörü

bölümünde indirim Amazon mağazasında mevcut, genellikle sahip olduğu fiyata kıyasla %15’e ulaştığını belirtmek gerekir ki bu, şu anda sadece 50,90 Euro ödemeniz gereken bu model için bugüne kadar gördüğümüz en iyi teklif. bırakıyoruz bağlantı 16 farklı spor modunu otomatik olarak tanıyabilen bu aksesuarı aldığınızda Prime hesabı olması durumunda herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecek aşağıdan satın alın.

Özerklik gerçekten iyi

Bu, akıllı saat seçerken kullanıcılar için giderek daha önemli hale gelen bir bölümdür ve bu realme akıllı saat, olabilecek tüm beklentileri mükemmel bir şekilde karşılamaktadır. Bunu söylüyoruz çünkü kalkmak mümkün 15 gün kullanım bir yandan kullandığı tescilli işletim sistemine ve diğer yandan pilinin şarjlı olmasına bağlı olarak bir fişe takmak zorunda kalmadan 390mAh. Sizi ikna edeceğinden eminiz ve ayrıca manyetik bir adaptörle şarj edilmesi de mükemmel uyumluluk sağladığı için olumludur.

Bir akıllı saat mi arıyorsunuz? Topes de Gama’da ilk önce sadece 50 avroluk tam bir realme ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…