Aero Shake, Sonbahar güncellemesinden başlayarak Ayarlar menüsünde yeni bir özellik olarak geliyor

Daha Aralık ayında Aero Shake işlevine atıfta bulunduk. Windows 7’den beri mevcut olan ve Microsoft’un gelecekteki Yapılarda ortadan kaldırmayı planladığı bir araç. Ve şimdi Aero Shake haberlere geri döndü çünkü Microsoft onun gelişini şöyle düşünüyor: isteğe bağlı bir işlev ve daha erişilebilir bir şekilde.

Microsoft’tan şirketin forumlarındaki kullanıcıların yorumlarını tekrarladılar ve buna yanıt olarak Aero Shake’i Windows 10’da isteğe bağlı bir özellik olarak tanıtıyorlar ve 21H2 sürümüyle uygulamaya başlayacaklar test kanallarında işletim sisteminin

Ayarlar’da yeni bir bölüm

Eudaouvxeainffu

«Aero Shake» bilmeyenler için, ekranda bir pencereyi fare ile sallarken, ana pencere dışındaki tüm diğer açık pencereler simge durumuna küçültülür. O zamanlar işe yaramaz olan pencerelerin ekranını temizlemek istediğimizde birçok durumda çok kullanışlı bir araç.

Böylece Windows 10'da görev çubuğundan açık pencerelerin önizlemesini devre dışı bırakabilirsiniz.

Uzun yıllardan beri bizimle olan kullanışlılığına rağmen, halk tarafından bilinmiyor. Gelecek sürümlerde, Aero Shake, “Ayarlar” menüsünde bir seçenek olarak görünecek, Albacore’un Twitter’da yankılandığı bir şey.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu şekilde görünürlük kazanırsınız. ilgilenen potansiyel kullanıcılar için ve ilgilenmiyorlarsa, aktif olmasıyla ilgilenmiyorlarsa her zaman aynı menüden devre dışı bırakabilirler.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/7c/1c/b3/600b008b4bd22f95fa/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/aa/34/600b00d24bd22f95fd/orijinal/windows-10-desde-cero.jpeg»}

Aero Shake’den gelen değişiklik ikinci Windows 10 güncellemesiyle başlayacak sonbaharda gelmesi gereken ve daha fazla değişikliğin beklendiği, dün bahar güncellemesinin nasıl daha çok hata düzeltmeleri olan bir sunucu paketi gibi göründüğünü gördüğümüzden beri.

üzerinden | Windows En Son

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Aero Shake, Sonbahar güncellemesinden başlayarak Ayarlar menüsünde yeni bir özellik olarak geliyor aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…