Adobe, Photoshop Aboneliğini ve Yalnızca iPad Kullanıcılarına Özel Üç Uygulamayı Başlattı

Adobe aboneliklerinin fiyatlarından şikayet eden birçok kullanıcı olduğunu biliyoruz. Bu Adobe de çok fazla umursamıyor. Ancak şirket, iPad kullanıcıları hakkında düşünme konusunda daha fazla esneklik sağlamak istedi ve sadece onlar için bir plan sunmaya başladı.

Bu planın adı Mobil Tasarım Paketi e Photoshop, Illustrator’ı içerir, Serin ve Kıvılcım Postası. Ayrıca, çalışmalarımızı buluta kaydetmek için Creative Cloud’da 100 GB depolama alanı da dahildir.

Adobe, ana aracı olarak iPad’li reklam öğeleri istiyor

{«videoId»:»x7zrvam»,»autoplay»:true,»title»:»Yeni iPad Air 2020, analiz Soru-Cevap»}

Plan henüz İspanya’da mevcut değil, ancak Amerika Birleşik Devletleri’nden abonelik fiyatının geçerli olduğunu doğrulayabiliriz. aylık 14.99$. Tüm Creative Cloud uygulamalarını içeren bir planın aylık yaklaşık 60 avro olduğu göz önüne alındığında, bu iyi bir indirim. Israr etsem de: uygulamaları yalnızca iPad’den kullanabilirsiniz.

Adobe adımlar atmaya devam ediyor: M1 çipi için yeni Premiere Pro beta, Premiere Rush ve yerel Audition

Adobe, yalnızca Photoshop ve Fresco’ya ihtiyaç duyan sanatçılar için bir yıl önce başlattığı gibi daha da yalın abonelik planlarına sahip. Bu bir seçenek daha, kesinlikle ekstra bir seçenek olarak memnuniyetle karşılanacaktır Tam olarak yararlanmadıkları bir dizi uygulama için daha pahalı bir aylık ücret ödemek zorunda kalan herkes için.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Adobe, Photoshop Aboneliğini ve Yalnızca iPad Kullanıcılarına Özel Üç Uygulamayı Başlattı aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…