Adım adım ve sıfırdan poker oynamayı öğrenmek için 5 uygulama

bu poker o biri dünyanın en popüler kart oyunları. Milyonlarca oyuncu var amatör ve amatörler uygulamaya koyan profesyoneller olarak beceri ve yetenekler muzaffer olmak için en iyi kombinasyonları yapmak.

Temel kuralları, kombinasyonları ve en iyi hamleleri öğrenmek, çok fazla çaba gerektirdiği için bir gecede öğrenilen bir şey değildir. konsantrasyon, beceri ve her şeyden önce kazanan eli elde etmek için hafıza. Her zaman biraz şansa ihtiyacın olduğunu unutmadan.

Adım adım ve sıfırdan poker oynamayı öğrenmek için 5 uygulama

hakkında düşünüyorsan bu oyun hakkında her şeyi öğren, onu anlamak ve etrafından dolaşmaya başlamak için çok yardımcı olabilecek birkaç uygulama var. Bu yüzden seçimimizi kaçırmayın Cep telefonunuzda sıfırdan poker oynamayı öğrenmek için en iyi 5 uygulama.

Daha fazla bilgi: Android ile poker oynayın: PokerStars şimdi akıllı telefonunuzda

Poker oynamayı öğrenmek için en iyi uygulamalar

  • Poker Öğren – Nasıl Oynanır?
  • bedava poker oynamayı öğren
  • Poker Dojosu
  • Poker elleri ve kuralları
  • Poker Nasıl Oynanır – Texas hold’em’i çevrimdışı öğrenin

Her büyük poker oyuncusunun bilmesi gereken oyun kuralları, stratejiler, hamleler ve en iyi olmak için gerekli olan bu küçük ayrıntılar. Bu nedenle sizler için seçtiğimiz bu uygulamalar tüm detaylarıyla bilmek için ideal rehberinizdir. poker ile ilgili yönleri kolay ve hızlı bir şekilde.

Size tavsiye ederiz | Anın en iyi grafiklerine sahip 11 Android oyunu

O zaman seni bir tane yaparız. her birinin küçük açıklaması ve bunları almak için nasıl kullanabileceğinizi maksimum bilgi ve bir ol harika poker oyuncusu.

Poker Öğren – Nasıl Oynanır?

poker uygulamasını öğren

Bu uygulama ile pokerin tüm temel ilkelerini öğrenin

poker oynamayı öğren tüm bilgileri öğrenebileceğiniz mükemmel bir uygulama ile oyunun temel prensipleri hızlıca ve kolayca. “Poker öğrenin” için mükemmel olan pratik bir kılavuzdur. yeni başlayan oyuncular ve hatta daha ileri seviyelerde olanlar için.

yapabileceğiniz çok etkileşimli bir alternatiftir. oyunun kurallarını bilmek ile doğrudan poker masasında çevrimdışı rakiplerusta teksas hold’m pokerin temellerikazanan eller ve genel terminoloji bu sana yardımcı olacak becerilerini geliştir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir | Anagramları çözmek için en iyi 7 uygulama

Ek olarak, arasındaki farkları bilebileceksiniz. ortak poker terimleri flop öncesi, flop, dönüş, nehir, hesaplaşma ve hepsi bir arada gibi. bir uygulamadır tamamen ücretsiz ve iOS ve Android için kullanılabilir.

bedava poker oynamayı öğren

bedava poker oynamayı öğren

“Ücretsiz poker oynamayı öğrenin” ile profesyonel olun

eğer birini arıyorsan poker oynamayı öğrenmek için basit rehber ve profesyonel olun, bu uygulama tam size göre. Bu uygulama açıklayacak oyun kurallarıkazanmanın en iyi yolları veya zamanında emekli olmakdaha birçok oyun arasında.

Yeni başlayan veya daha gelişmiş olmanız önemli değil, bileceksiniz. teksas hold’m pokerin temellerikombinasyonlar, poker terimleriel aralıkları, kim kazanır, ne zaman hepsi bir arada bölünmüş kapyan pot , nasıl kazanılır , ne zaman durdurulur ve çok daha fazlası açık ve basit öğreticiler anlamak.

bir tamamen ücretsiz uygulama içinde mevcut Google Oyun mağazasıaracılığıyla arkadaşlarınızla en iyi oyunlarınızı paylaşabileceğiniz sosyal medya ve hatta video eğitimleri için iyi oynamayı öğren eller.

Poker Dojosu

Poker Dojosu

Poker Dojo, sıradan oyuncular için tasarlanmıştır

Poker Dojosu için bir uygulamadır bedava poker oynamayı öğren tarafından geliştirilmiş poker yıldızları ve için ideal sıradan oyuncular ve bu oyuna girip takılmak isteyenler.

Bu uygulama bir seçime sahiptir üç mini poker oyunu Oyunculara ellerinin gücünü hızlı ve kolay bir şekilde tanımayı öğrettikleri (Grid Poker, Strong Hand ve All-In veya Fold), baskı altında oynamak ve her şey dahil olmak için doğru zamanın ne zaman olduğunu bilmek.

Daha fazla bilgi: 6 Optik İllüzyon Uygulaması O Kadar İyi ki Sihir Gibi Görünüyorlar

için mükemmel bir alternatiftir. poker oynamaya başlarekabetçi dünyaya odaklı olmadığı için baskı olmadan tanışıp takılabilmeniz için oyun hızı.

Poker elleri ve kuralları

Poker oynamayı öğrenin veya oyunla ilgili şüphelerinizi netleştirin. basit ve hızlı bir şekilde oyunun kuralları. Bu uygulamanın öne çıkan özelliği, bir özetlenen ve özetlenen yapı poker kurallarının ayrıntıları.

Açık Poker elleri ve kuralları ile ilgili içerikler bulacaksınız. Texas Hold’m Pokerek olarak klasik 5 kartlı poker nasıl oynanır tamamen çevrimdışıtamamen ücretsiz bir İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman erişebilme.

Poker Nasıl Oynanır – Texas hold’em’i çevrimdışı öğrenin

Poker Nasıl Oynanır - Texas holdem'i çevrimdışı öğrenin

Poker Nasıl Oynanır, yeni başlayanlar ve ileri düzey oyuncular için en iyi uygulamalardan biri haline geldi

Poker Nasıl Oynanır – Texas hold’em’i çevrimdışı öğrenin için tasarlanmış bir uygulamadır. yeni başlayan oyuncular ve ileri düzey bir giriş sunan temel kurallar ve gelişmiş taktikler pokerin. Bu uygulamanın yardımıyla bir profesyonel gibi hileler öğreneceksiniz.

için eğiticilere erişin el kombinasyonlarını öğrenpoker terimleri, el aralıkları, kim kazanır, nasıl bahis yapılır, diğer oyunların yanı sıra bölünmüş pot ve yan pot. benzer bir poker koçubu uygulama tamamen ücretsiz ve çevrimdışıdır, böylece içeriğine istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz.

Umarız bu seçimle Poker oynamayı öğrenmek için en iyi uygulamalar onlar sizin için çok faydalıdır ve siz birer oyuncu olana kadar bu oyunda yolunuza başlayın. profesyonel oyuncu. Bu makaleyi beğendiyseniz, zihninizi test etmek için Android için bu 7 zeka oyununa bir göz atın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Adım adım ve sıfırdan poker oynamayı öğrenmek için giriş 5 uygulamaları ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos