Adidas, Nike, Converse: bunlar tarihin en çok satan 6 spor ayakkabısı

Birçoğu giyinmeyi veya şık ayakkabılar giymeyi sevse de, ayakkabı Her evin olmazsa olmazlarıdır. Bazıları daha iyi veya daha kötü kaliteye sahiptir. Ancak herkesin bu tür spor ayakkabıları vardır veya olmuştur. Tarihin sahip olduğu en ikonik olanı hatırlamamıza neden olan durum.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Bu yüzden tarih boyunca en çok satan altı spor ayakkabıyı her markanın rakamlarına göre sayacağız. Bu kısa listede Nike, Adidas ve Converse gibi en geleneksel şirketleri bulacaksınız. Ancak Puma ve Reebok gibi çok popüler olan iki marka da var. Özellikle okul zamanında.

en çok satan ayakkabılar

Altıncı sıradan başlayalım puma clyde 1972’de piyasaya sürüldü. SaludCrea, basketbolcu Walt Clyde Frizer’dan ilham aldıklarını ayrıntılarıyla anlatıyor. Basketbolla ilgili olmalarına rağmen, bunlar alçak spor ayakkabılar, ancak yükseklik sporunda başka bir zamandı.

puma clyde

Beşinci sırada yer alan Nike Hava Max, 1987’den. Lansmanlarından bu yana o kadar kararlılar ki, kendilerine adanmış bir gün var. 26 Mart lansmanını işaret ediyor. Tabana yakın bir hava odası olan ilk spor ayakkabılardan biriydi.

Nike Hava Max

Converse Chuck Taylor All Star Bir süre için tarihin en çok satanları gibi görünseler de dördüncü sırada yer alan spor ayakkabı modeli. Kaç kullanıcının onları satın aldığının ağırlığını destekleyen 100 yıldan fazla zamanları var. Bu tür herhangi bir ayakkabı gibi amacı da spordu, ancak Punk onları herhangi bir vesileyle kurdu.

Converse Chuck Taylor All Star

Üçüncülük gidiyor Nike Hava Kuvvetleri 1, design 1984, bugünün güneşi bile herkesi büyüleyen bir güzellik. Seksenlerin en iyi stiline sahipler ve özellikle Majesteleri, Michael Jordan. Nike’ın tüm tarihinde en çok satan ayakkabısıdır.

Nike Hava Kuvvetleri 1

İkinci sırada, 1980’lerin sonunda ve 1990’ların ortalarına kadar doğan neslin büyük çoğunluğunun okulda kullandığı bir ayakkabı yer alıyor. hakkında Reebok Klasik Deri. 1983’te piyasaya sürüldü, o andaki koşucuların konforunu güçlendirmeyi amaçladı.

Reebok Klasik Deri

İlk sırada, bazı ikonik Adidas spor ayakkabılarınız var, eğer sahip değilseniz veya sahip değilseniz, onları satın alan ve herhangi bir fırsat için kullanan birini tanıyorsunuz. hakkında Adidas Süper Yıldız. 1969’da yaratıldılar ve o zamandan beri modası geçmedi.

Adidas Süper Yıldız

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…