Adidas: Bunlar en iyi 7 koşu ayakkabısı

Koşmak, bir spordan çok bir yaşam tarzı haline geliyor. Ve bunun için en iyi araçlara sahip olmalısınız: Adidas ayakkabıları.

Bu, Adidas tarafından üretilen en iyi 7 koşu ayakkabısını içeren bir listedir. Hangisi senin favorin?

Adidas Yeezy Boost 350

Primeknit’ten yapılmış bir üst kısım kullanır ve orta tabanında Alman spor şirketinin yenilikçi Boost teknolojisi bulunur.

Adidas Ultraboost 20

ultra güç

İlk olarak 2017’de piyasaya sürüldü, evrimi sayesinde hala koşu için en iyiler arasında. İyi miktarda Boost köpüğü ile rahatlık ve yastıklamaya sahiptir.

Solar Glide ST 19

Adidas Güneş Kayışı

Bu ayakkabıların sağladığı denge, üç çeyrek uzunluktaki Boost elastik orta tabanının yardımıyla özeldir. Süresi nedeniyle, malzemesi sayesinde koşucular için şiddetle tavsiye edilir.

Adidas SL20

Adidas SL20

Tüm hızlardaki koşuculara uyar. Yeniden Güçlendirme sayesinde daha yumuşak, daha yastıklı ve hassastırlar. Eşit parçalarda kontrol ve konfor sağlar.

Adizero Boston 8

Boston

Koşucuya esneklik hissi veren ve tempoyu hızlandırmaya yardımcı olan bir orta tabana sahiptir. Nefes alabilen file yapısı sayesinde ayakları yastıklamaya ve serinletmeye çok yardımcı olur.

Adidas Pureboost Git

Adidas Pureboost gitmek.

Boost köpük orta tabanı, koşucuya daha fazla itme sağlar. Ayrıca ince bir kauçuk dış tabana sahiptir. Her türlü arazi için ideal bir ayakkabıdır.

güneş enerjisi 19

güneş enerjisi

Koşucuya denge ve itme sağlayan destek teknolojisi ile uzun koşular için özeldir. Ayrıca önemli olan, tam Boost yastıklama katmanıdır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…