Acorn TV, Prime Video’ya geldi: Amazon Kanallarında daha fazla dizi

Amazon’un Prime Video Kanalları geçen Kasım ayında İspanya’ya geldi ve bu, Prime Video arayüzünün kendisinden diğer akış platformlarındaki tüm içeriğe ortaklaşa erişmenin yollarından başka bir şey değil, sözleşme yapmayı ve içeriğini bulmayı kolaylaştırmanın yanı sıra herkesle uyumluluğu garanti ediyor. olduğu platformlar Prime Video uygulaması. Şimdi, Acorn TV çok sayıda dizi.

Şu anda, arasında Amazon Prime Video Kanalları bulduk Starzplay, MGM Acción, MUBI, TV Cortos, Out TV, Nogging by Nick Jr, FlixOlé, Mezzo, Stingray, Quello Concerts ve Mezzo. Hepsinin, platforma bağlı olarak her ay 2,99 ile 9,99 Euro arasında değişen ek bir maliyeti vardır. Birkaç hafta önce, realite şovlarında uzmanlaşmış geçen Mart ayında İspanya’ya inen Hayu da katıldı.

Acorn TV, İngilizce dizilerde uzmanlaşmıştır

Bugün eklendiler meşe palamudu TVAMC Networks’ün akış hizmeti konusunda uzmanlaşmış İngiltere serisi ve diğerleri Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda veya Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler. Tüm seriler hem dublajlı hem de orijinal versiyonlarında karşılık gelen seslerinde ve ayrıca her iki dilde altyazılı olarak mevcuttur.

Platformun sunduğu dramatik diziler arasında Doc Martin, Striking Out, Jack Taylor, Agatha Christie’nin Suç Ortakları, Düzey ve Çarpışma. Komedi segmentinde şöyle diziler de buluyoruz: Dedektörler ve Finding Joy. Gizemde şöyle diziler de buluyoruz: George Nazikçe, Foyle’un Savaşıve ilk sezonları Agatha Christie: Poirot.

prime video meşe palamudu tv

Önümüzdeki haftalarda, platform daha da fazla içerik ekleyecektir. 8 Nisan geliyor Müfettiş Morse. 15 Nisan geliyor 19-2. Sezonların geri kalanı daha sonra gelecek. Agatha Christie: Poirot ve çaba. 6 Mayıs’ta aboneler de eğlenecek Hanging Rock’ta piknik.

Acorn TV: Prime Video’da ayda 3,99 Euro

Acorn TV’nin Prime Video Kanallarındaki fiyatı: ayda 3,99 €. Acorn TV, bugüne kadar sadece Vodafone TV’de aynı fiyatla aylık 3,99 Euro’ya çıktı. Platform bugünden itibaren kullanıma sunuldu ve Amazon Prime Video abonesiysek şimdiden sözleşme imzalayabiliriz. Platform bir süre sunuyor 14 günlük ücretsiz deneme işe başlamadan önce denemek isteyenler için.

Acorn TV’nin içerik sağlayıcıları arasında prodüksiyon şirketleri ve distribütörler bulunur. ITV, Channel 4, BBC Studios, All3Media, DRG, ZDF ve Content Media. Prime Video’nun gelişi sayesinde, içeriği artık yalnızca İspanya’da sunan platform olan Vodafone TV’nin ötesinde daha fazla kullanıcıya sunulacak. Bunların dışında ayrı ayrı sözleşme yapmak şu anda mümkün değildir. Bu sayede kendi uygulamalarını geliştirmekten de tasarruf ederler.

Acorn TV, Prime Video’ya geldi: Amazon Kanallarında daha fazla dizi, ilk olarak ADSLZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…