Acımasız: Xiaomi Bluetooth hoparlörü için sadece 5 avro ödeyin

Size mükemmel bir teklif sunacağız şans En sevdiğiniz müziği bir yerden başka bir yere taşımanızı, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayacak bir aksesuar almayı düşünüyorsanız kaçırmamanız gerektiğine inanıyoruz. Size bir satın alma teklifinden nasıl yararlanacağınızı anlatıyoruz. xiaomi bluetooth hoparlör gülünç bir fiyatla.

Bu modelin bitişi beyaz plastik ile alüminyum gerçekten çarpıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlayan gümüş rengi. Sadece 5 boyutunda olan bu modelde vurgulanması gereken bir şey,45 x 2.55 x 6 santimetre Bu nedenle, Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2’ye sahip olan sadece olduğundan, bir sırt çantasının cebinde (su şişeleri için tasarlanmış olanlar gibi) bile zorlanmadan ve fazla ağırlık eklemeden taşımak mümkündür. 237 gram. Gerçek şu ki, havuz veya dağ gibi evden uzaklaştığınızda bu ideal bir cihazdır.

Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör Temel 2 Bluetooth Hoparlör İçinde

Ses kalitesi ile ne alakası var, bu bir model ile stereo keyfini çıkarmak için iki kanala sahip bir modeldir. 5W toplam güç, bu tür bir ürün için hiç de fena değil. Frekans yönetiminin oldukça iyi olduğunu, hatta 18.000 Hz’e ulaştığını ve buna tıkanıklığın beş ohm’da kaldığını da ekleyelim. Bu nedenle, istediğiniz müziğin keyfini bir oldukça doğru tanım ve ayrıca, yukarıda belirtilen boyutlar dikkate alındığında hacim özellikle düşük olmadan.

Hayal edebileceğiniz en iyi teklif

Bugüne kadar bu tür bir ürün için bu kadar önemli bir indirim görmedik çünkü %73 indirim evde olması için sadece 5,11 euro ödemeniz gerekiyor. Bahsettiğimiz gibi iyi bir Bluetooth hoparlör için saçma bir fiyat. Hatta sahip olduğu bir model için bu fırsatı kaçırmamak için kullanmanız gereken kaynatma bağlantısını veriyoruz. kontrol düğmeleri reprodüksiyonları her zaman basit ve erişilebilir bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan kasasının üst alanında.

Bu Xiaomi Bluetooth hoparlörün önemli şeyleri

Çok önemli olan, içinde 1.200 mAh amper değerine sahip şarj edilebilir bir pil olmasıdır. Bu, soğuk olduğunda pek bir şey ifade etmeyebilir, ancak bu aksesuarın küçük boyutu dikkate alındığında, üretici tarafından mükemmel bir iş çıkarıldığını belirtmek gerekir. Mesele şu ki, alabilirsin 10 saat kullanım hacim açısından önemli kısıtlamalar olmadan. Ek olarak, şarjın bir port üzerinden yapıldığına dikkat edilmelidir. USB bağlantı.

Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör Temel 2 beyaz hoparlör

Bu Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2’nin şu özelliklere sahip bir model olması da dikkat çekicidir. mikrofon senkronize edilmiş bir cep telefonunuz varsa aramaları cevaplamanızı sağlayan entegre. Ayrıca ses girişine sahip olması da dikkat çekicidir. 3.5 milimetreBu, evden uzaktayken kullanmak istediğiniz ses kaynaklarıyla neredeyse %100 uyumluluk sağlar.

Acımasız giriş: Topes de Gama’da ilk olarak görünen bir Xiaomi Bluetooth hoparlörü için yalnızca 5 avro ödeyin.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…