A14X işlemci, iOS 14.5 beta kodunda görünür ve bize gelecekteki iPad Pro ve gücü hakkında daha fazla bilgi verir.

A14X işlemci, iOS 14.5 beta kodunda görünür ve bize gelecekteki iPad Pro ve gücü hakkında daha fazla bilgi verir.

Hepimiz, söylentilere göre varış tarihi dışında neredeyse her şeyi bildiğimizi düşündüğümüz yeni bir iPad Pro’nun gelişini bekliyoruz. Ancak iOS 14.5’in en son beta sürümünde, A14X işlemciden bahsediliyor bu da bizi bu yenilenmeye biraz daha yaklaştırıyor.

Mac kalbi olan bir iPad Pro

{«videoId»:»x7zpa0x»,»autoplay»:true,»title»:»iPad Pro Bir sonraki bilgisayarınız bir bilgisayar değil»}

9to5mac’ta iOS 14.5’in beşinci beta kodunu araştırıyorlar ve şunu buldular: En azından halka henüz mevcut olmayan yeni bir A14X’e yapılan atıflar. Dahili olarak, tüm Apple çiplerinin ticari adının ötesinde bir adı vardır.

Bu betada, şimdiye kadar gördüğümüz adlandırma şemasına göre bir A14X’e, yani A14 çipinin bir çeşidine karşılık gelen “13G” adlı bir çipe referans var. Ancak araştırma daha da ileri gidiyor. Görünüşe göre, bu A14X işlemci M1 yongalarının kod adı olan T8103’ü temel alacaktı.. Bu, Mark Gurman’ın yeni iPad Pro’nun M1 kadar hızlı bir işlemciye sahip olacağını belirttiği raporlarını doğruluyor.

9to5mac’ta ayrıca gelecek olan yeni iPad’in adlarını da buldular: J517, J518, J522 ve J523. Bu dört sayının, beklediğimiz 11 inç ve 12.9 inçlik iki iPad Pro modeline nasıl çevrildiğini bilmiyoruz. Bildiğimiz şey, Apple’ın bu referansları iOS 14.5’te sunmuş olması gerçeğin açık bir göstergesidir. yeni nesil iPad Pro yakında.

Apple’ın yeni iPad Pro’yu “Nisan ayında” duyuracağını belirttiğimiz en son söylentiler ve bazı sızdırıcılar bir basın açıklaması aracılığıyla bir etkinlik veya sunum için ay içinde bazı tarihler önerdiler. Tüm detayları bilmiyoruz ancak en büyük ekran diyagonaline sahip modelde kameralar, Thunderbolt portu ve mini LED ekran konusunda bir gelişme bekliyoruz. Sürprizlere karşı dikkatli olacağız.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler A14X işlemci, iOS 14.5 beta kodunda görünür ve bize gelecekteki iPad Pro ve gücü hakkında daha fazla bilgi verir.aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…