87,73 € karşılığında gürültü engelleme özellikli JBL kafa bantlı kulaklıklar

Gittikçe daha fazla insan, ya rahatlık için ya da sadece moda için kulak içi modellere dayanamadıkları için kafa bantlı kulaklıkları kullanmaya karar veriyor. Her halükarda, bu tür kulaklıkları almaya karar verdiğimizde, dikkate alınması gereken üç ana özellik vardır: rahatlığı, ağırlığı ve tasarımı, saatlerce özerkliği ve bizi mümkün olduğunca izole eden herhangi bir gürültü engelleme sistemine sahip olup olmadığı. etrafımızdaki gürültüden Şimdi tüm bunları bir araya getirmek ve bize iyi bir ses kalitesini iyi bir fiyata sunmak her zaman mümkün olmuyor.

Hafif ve JBL Pure Bass ses ile

Ancak Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde, artık aktif gürültü önleyici, oldukça hafif ve 15 saate kadar özerklik sunan bir JBL modeli kablosuz kafa bantlı kulaklık almak mümkün. Bütün bunlar, kesinlikle karşı koyamayacağınız bir indirimli fiyata.

Söz konusu model, JBL T750BTNC, Harman Kardon tarafından onaylanan harika ses kalitesi sunan ve hafif, katlanabilir bir tasarıma ve mükemmel uyan bir kafa bandına sahip oldukları için takması çok rahat olan Bluetooth kulaklıklar. Onun ağırlığı sadece 220 gramböylece farkında olmadan saatlerce giyebiliriz.

Tasarımı tamamen ergonomiktir ve yastıklı pedleri, büyük rahatlık ve mükemmel uyum için her kullanıcıya mükemmel uyum sağlar. Ahizesiz kullanım özelliğine sahip ve çok noktalı bağlantıya izin veren kulaklıklar Aynı anda iki bluetooth cihazıyla eşleştirin.

Entegre şarj edilebilir pil sayesinde bu JBL T750BTNC kulaklıklar, en sevdiğiniz müziğin keyfini maksimum 15 saat. Bu modelin sahip olduğu ve dünyaca ünlü ses ile desteklenen aktif gürültü engelleme sistemi sayesinde gürültüsüz müzik JBL Saf Bas.

Kulaklıkların üzerinde bulduğumuz butonlar müziği kontrol etmemize, aramaları yönetmemize ve hatta kendi sesimizle onlardan herhangi bir yardım isteyebilmemiz için yardımcıları kullanmamıza izin veriyor.

JBL T750BTNC kulaklıklar için teklif

Bu eksiksiz JBL T750BTNC kulaklıkların Amazon’da önerilen fiyatı 129 Euro’dur, ancak çevrimiçi alışveriş devi, Bu modelde %30. Bu şekilde, onları sadece nihai bir fiyata almak mümkündür. €87,73. Onları para için en iyi değerlerden biri yapan gürültü önleyici kafa bandı kulaklıklarından biri yapan bir fiyat.

Bu, gürültü engelleme, mükemmel ses kalitesi ve özerkliğe sahip bu kafa bantlı kulaklıklarda 40 Euro’dan fazla tasarruf anlamına gelir. Amazon Prime hizmetine abone olan kullanıcıların evde tamamen ücretsiz olarak teslim alabilecekleri ve hemen teslim süresi olan, neredeyse bir gecede teslim edilen bir ürün.

Topes de Gama’da ilk olarak 87,73 €’ya gürültü engelleme özelliğine sahip JBL kafa bantlı kulaklıklar ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos