5G patlaması! Bu sınırlı kuponla OnePlus Nord N10’u sadece 220 Euro’ya alın

OnePlus Nord N100 ile birlikte geçen Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, OnePlus Nord N10 ucuz 5G şampiyonları. Ve bu, bir resmi fiyat 349 euro (Bunu OnePlus’ın kendi web sitesinde kontrol edebilirsiniz), 5G’nin avantajlarını, performans ve akıcılık ortalamanın üstünde.

Aslında, OnePlus Nord N10 5G analizimizde, zaten güçlü bir nokta olarak vurgulamıştık. pırlamak yeni Snapdragon 690 ve optimize edilmiş bir depolama sistemi tarafından desteklenen cihazın dahili (aslında, OnePlus Nord N10, Bir microSD kart yuvası içeren ilk OnePlus cep telefonu). Ancak, genellikle fiyatı aşan fiyatı 300 euro psikolojik bariyer 5G ile diğer uygun fiyatlı modellerden farklı bir düzleme koyuyor… Bugüne kadar.

OnePlus N10 5G, Aliexpress’den benzersiz bir teklifle fiyatını düşürüyor.

Aliexpress’ten gelen özel bir teklif sayesinde, OnePlus Nord N10 5G’yi bir fiyata satın alabilirsiniz. 200 Euro’nun biraz üzerinde sınırlı fiyatbaşka bir deyişle, daha fazla 100 euro aşağıda resmi fiyatından. Dikkat çünkü gündemde özel bir kupon var!

İnternette en ucuz OnePlus Nord N10 5G nasıl satın alınır

ödemek istersen herkesten daha az Bu OnePlus cihazı için onu yalnızca Aliexpress’deki resmi OnePlus mağazasından satın almanız gerekir; tüm üretici garantileri ilesayesinde sınırlı bir fiyat alabilirsiniz. özel kupon. OnePlus Nord N10 5G’yi sepete ekleyin ve ödeme sırasında kuponu girin OPN26910. Bu şekilde gerçek bir skandal fiyatı alabilirsiniz.

Aşağıda, bizim için nasıl göründüğünü görebilmeniz için size bir resim bırakıyoruz:

Kupon İspanya'yı yakalayın

Kuponu uygularsanız, OnePlus Nord N10 5G 220 avronun biraz üzerinde kalıyor.

Gördüğünüz gibi, eğer seçerseniz İspanya’dan nakliyecep telefonunu birkaç gün içinde evde tutmanın yanı sıra, bir süreliğine de yanında götürüyorsun. tam olarak 227 euro nihai fiyat. Terminalin Noel’den sonra işaretlediği önceki minimum 250 avroyu aşan bir teklif. Tabii ki, seçtiğiniz takdirde bu fiyat daha da düşebilir. Çin’den nakliyebu durumda, cep telefonu 219 euro.

Daha fazla bilgi: OnePlus Nord N10 5G, inceleme: OnePlus 5G ve Snapdragon 690 ile kuzeye yürüyor

OnePlus Nord N10 5G, ana iddiaya ek olarak şunları içerir: 5G bağlantısı ve Snapdragon 6906.49 inç IPS ekran ve 90 Hz yenileme hızı, çift stereo hoparlör, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama microSD kart ve 4300mAh kapasiteli pil ile genişletilebilir ve 30T Warp Charge hızlı şarj.

Bu yeterli değilmiş gibi, spesifikasyon paketi bir dörtlü kamera geniş açı, makro ve monokrom lensin eşlik ettiği 64 megapiksel ana sensör tarafından yönetiliyor.

Özetle, büyüyen OnePlus kataloğundan küçük bir 5G mücevheri fiyat daha önce hiç görülmemiş. Evet, hatırla OPN26910 kuponunu kullan.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş ¡Hollazo 5G! Bu sınırlı kuponla OnePlus Nord N10’u yalnızca 220 Euro’ya alın, ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…