5G, 90 Hz ve 3 kamera: bu cep telefonu indirimli ve sadece 200 avroya mal oluyor

bu gerçek 8 5G Amazon’un tekliflerinden biri sayesinde fiyatı düşüyor. sadece ödemek zorundasın 207 euro sürümünü almak için 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı.

realme akıllı telefon 6,5 inç’i aşan bir ekran, 5.000 mAh pil, 3 arka kamera ve hatta 5G bağlantısı ile hepsi çok rekabetçi bir fiyata geliyor. Ayrıca temel modelden bahsetmediğimizi de unutmayın, ama en güçlü versiyonu.

Daha fazla bilgi:realme 8 5G

realme 8 5G’yi en iyi fiyata satın alın

realme 8 5G, 200 Euro’dan daha düşük bir fiyata harika özellikler sunuyor.

ile tanıştık Full HD + çözünürlüğe ve 90 Hz yenileme hızına sahip 6,52 inç IPS panel. Günlük bazda akıcı ve çok hoş, en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarabileceğiniz iyi bir ekran.

Kasasının altında MediaTek’in işlemcilerinden biri olan Boyut 700. Zorlu uygulamaları sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek, her gün sorunsuz bir deneyim yaşayacaksınız. Belirttiğimiz gibi, sunulan model ile birlikte geliyor 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıdepolama ve akışkanlık sorunu yaşamazsınız.

  • MediaTek Boyut 700
  • 6 GB RAM ve 128 GB dahili bellek
  • 6,52″ Full HD+ 90Hz IPS ekran
  • 3 arka kamera
  • 5.000 mAh pil
  • 3,5 mm jak, USB-C, NFC ve 5G

Realme akıllı telefon sırtında 3 sensörle geliyor: Bir tanesine rastlıyoruz 48 megapiksel ana kameraa makro algılama 2 megapiksel ve siyah beyaz için bir sensör. Ön tarafta, özçekimleriniz için 16 megapiksel sensör.

Pili ulaşır 5.000 mAh ve tüm gün boyunca sürecek, sizi terk ederek eskimeyecek. Dediğimiz gibi, 5G terminali ile karşı karşıyayız, yani bu yeni bağlantıya sahip bir şehirde yaşayacak kadar şanslıysanız, daha fazla hızın keyfine varacaksınız. Unutmadık, o da var geleneksel bir kulaklık jakı ve NFCbir kartmış gibi ödeme yapmak için kullanabilirsiniz.

Doğrulamayı başardınız, 200 avroya tam da ihtiyacınız olan şeye sahip bir akıllı telefon alıyorsunuz. realme 8 5G, hoş bir deneyim ve son teknoloji bir özellik olan 5G bağlantısı sunar. 200 Euro’nun biraz üzerinde, önerilenden daha fazla bir seçenek.

Daha fazla bilgi:realme 8 5G

Size başka ilginç teklifler bırakıyoruz…

Daha fazla bilgi: Bu, 100 Euro’ya satın alabileceğiniz en iyi cep telefonu

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

5G girişi, 90 Hz ve 3 kamera: Bu cep telefonu indirimli ve sadece 200 Euro’ya mal oluyor, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…