50 €’ya sınırsız veri ile evde 5G, İspanya’da başarılı olur mu?

İspanya’da fibere alternatifler, evde 4G bağlantısı kullanmak veya uydu internet kiralamaktır. Ancak hiçbiri hız düzeyinde gerçek bir alternatif değildir. Uydu durumunda, Starlink gibi girişimler hız veya gecikme süresi açısından açığı kapatmaya yardımcı olacaktır. Mobil bağlantılar alanında ise 5G’nin her şeyi değiştiren teknoloji olacağından şüphemiz yok. Şu anda İspanya’da teklif vermiyorlar. “Evde 5G” tipi tarifeler, ama aynı şey diğer ülkelerde olmuyor. Aslında, T-Mobile evde 5G’yi 60 avroya sınırsız veriyle başlattı.

2025’te tüm İspanyollara fiber optik getirme planları devam ediyor, ancak her zaman bu dağıtımların dışında bırakılacak çok özel alanlar olacak. Burada mobil veya uydu bağlantılarını tercih etmeye devam etmeleri gerekir. 5G sizin büyük umudunuz olabilir, ancak bunun için 700 MHz bandında açık artırma ve dağıtımen geniş kapsama alanına ve iç mekan kapsama alanına sahip olanıdır.

Ancak, içinde Amerika Birleşik Devletleri fiber optik dağıtım söz konusu olduğunda bu kadar gelişmiş bir konumda değiller. Aslında, çoğunlukla ülkenin merkezindeki kırsal alanlardan gelen milyonlarca Amerikalı, kaliteli bir bağlantıya erişemiyor. Bu, yeni hükümetin düzeltmeye çalıştığı bir şey ama kolay olmayacak. 5G gerçekten de bu alanlarda gerçek bir alternatif ve halihazırda bu tür 5G bağlantısını evde sunan operatörler var.

Sınırsız veri ile evde 5G

T-Mobile, sınırsız veri ile evde 5G’yi başlattı

Kuzey Amerika operatörü, evde yapılabilecek yeni bir 5G İnternet planının başlatıldığını duyurdu. ayda 60 dolara al sınırsız veri ile. Diğer taşıyıcılardan kaliteli genişbant erişimi olmayan 10 milyon kırsal hane de dahil olmak üzere 30 milyondan fazla Amerikalıya sunulacak. Elbette, 5G kapsama alanı yoksa bazı durumlarda bağlantı 4G olabilir.

T-Mobile vaatleri 100 Mbps ortalama hızlar hizmetin çoğu kullanıcısı için. Teklif, bir mobil uygulama kullanılarak birkaç dakika içinde yapılandırılacak bir modem içerecek. Operatör, ülke genelinde sunulmamasına rağmen, gizli maliyetler olmadan nihai fiyat olduğunu onaylar. Kapsama danışmak ve hizmetle sözleşme yapmak için web’e erişmeliyiz.

50 € için sınırsız veri ile evde 5G sonrası, İspanya’da başarılı olur mu? ADSLZone’da ilk ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…