400 € indirimli güçlü dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar LG Gram

Bugün cep telefonlarımız gerçek birer cep bilgisayarı haline gelmiş olsa da, gerçek şu ki, her gün ve her yerde tam bir konforla çalışabilmek için her gün dizüstü bilgisayarıyla dışarı çıkması gereken birçok insan var. Bu anlamda hızlı ve sorunsuz çalışması için ev veya ofis bilgisayarını özlememize neden olmayan güçlü bir bilgisayara sahip olmanın yanı sıra hafif bir bilgisayara sahip olmak en iyisidir. Aynı zamanda bize bir tablet gibi kullanabilme seçeneği sunuyorsa, çok daha iyi. Bu durumda, satın alabileceğimiz en iyi modellerden biri, şu anda bir üstü açılır araba olan bu LG’dir. gerçekten karşı konulmaz indirim.

Güç ve çok yönlülük

Söz konusu model, LG Gram 14T90N-V-AA78Bdönüştürülebilir bir dizüstü bilgisayar 14 inç IPS dokunmatik ekran ve çözünürlük Full hd. 360 gram dönen ve her zaman ihtiyaçlarımıza kolayca uyum sağlamak için dizüstü bilgisayardan tablete dönüşen ve her açıdan inanılmaz renk doğruluğu ile çok keskin görüntüler sunan bir ekran. Ayrıca ekipmanı bir yerden başka bir yere taşırken çizilmemesi veya kolayca kırılmaması için Gorilla Glass 6 ile korunmaktadır.

İle de idare edebileceğimiz bir ekran lg stylus kalem ve böylece bu LG Gram 14T90N-V-AA78B’nin ekranına sanki kağıt üzerinde serbest elle yapıyormuşuz gibi yazın veya çizin.

İçinde güçlü bir donanım var. Özellikle, bir işlemci tarafından desteklenmektedir Intel Core i7-1065G7 İşyerinde verimliliğimizi ve üretkenliğimizi artırmaya yardımcı olan ve hiçbir şeyle birlikte olmayan 10. nesil 16 GB RAM DDR4 ile birlikte bir 512 GB SSD istediğimiz her şeyi saklama kapasitesine sahip. Entegre bir Intel Iris Plus Graphics 655 grafiğine ve yüklü Windows 10 Home işletim sistemine sahiptir.

Şasisi, her türlü darbeye, neme ve korozyona karşı çok dayanıklı olmasını sağlayan magnezyum ve nanokarbondan yapılmıştır. Aynı zamanda çok hafif, çünkü sadece bir tane var. 1.1 kg ağırlık. Bu nedenle, her yere götürmek için mükemmel bir cihaz, aynı zamanda mükemmel bir özerklik sunar. 20 saatten fazla tek bir şarj ile.

LG Gram 14T90N-V-AA78B dizüstü bilgisayar için sıcak satış

Bu inanılmaz LG dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarın fiyatı 1.794 avro ama Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde çok daha düşük bir fiyata almak mümkün. Spesifik olarak, şu anda satın alabileceğimiz fiyat yalnızca €1.349. Online alışveriş devi bu modelde neredeyse %25’lik bir indirim uyguladığı için bu, orijinal fiyatına göre 400 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor. Bu fiyata, gittiğiniz her yerde çalışabileceğiniz en güçlü dizüstü bilgisayarlardan biri.

Amazon Prime müşterileri için ücretsiz kargo ve sadece iki veya üç iş günü teslim süresiyle, faizsiz finanse edebileceğimiz ve 56,21 Euro’luk 24 konforlu taksitle ödeyebileceğimiz bir ekip.

400 € indirimli giriş LG Gram güçlü dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…