3D baskı hiç bu kadar ucuz olmamıştı... Sadece 106€'ya yapın

3D baskı hiç bu kadar ucuz olmamıştı… Sadece 106€’ya yapın

Her gün üç boyutlu baskı dünyasının böceği tarafından ısırılan daha çok insan var. Gerçek şu ki, bu son yıllarda çok gelişen bir teknolojidir ve halihazırda her türden çok sayıda uygulamaya sahiptir. Ancak profesyonel düzeydeki büyük ilgisine ek olarak, her geçen gün daha fazla insan bu dünyayla ilgileniyor ve kendi kreasyonlarını evde yapmak için bir 3D yazıcı almaya karar veriyor. Onlardan biriyseniz ve bu deneyimi denemek istiyorsanız, şimdi yapabilirsiniz. 3d yazıcı satın al gerçek bir skandal pahasına bu Easy Threed K1 gibi.

Tabii ki, yeni başlayanlar, hatta gençler için, üç boyutlu baskı nesneleri dünyasına girmek isteyen özellikle tasarlanmış çok basit bir model. Her yere sığan ve kullanımı çok kolay olan yönetilebilir bir yazıcı. Ayrıca şu an sahip olduğu büyük indirim sayesinde, İndirimli fiyat.

3D yazıcı sadece 106,71 Euro’ya sunuluyor

Söz konusu teklif, bulunduğu Gearbest’te mevcuttur. Easy Threed K1 3D yazıcı en fazla ve %48’den az düşürülmemiştir. Bu, orijinal fiyatının 203.91 Euro’luk kısmının sadece ödemek zorunda kalacağımız anlamına gelir. €106,71 bu teklifle. Şimdi dikkate almamız gereken tek şey, doğrudan Çin’den gönderilen bir model olduğu için İspanya’ya nakliye masraflarının 13.56 Euro’sunu bu fiyata eklemek zorunda kalacağımız. Yine de aynı özelliklere sahip bugün bulabileceğimiz en ucuz 3D yazıcılardan biridir.

yan 3d yazıcı

Bu 3D yazıcının teslim süresi 15 ila 60 gün arasındadır, ancak bu fiyata beklemeye değer olduğuna şüphe yoktur. Şimdi, iki veya üç hafta içinde evde almanız mümkün.

Özellikle yeni başlayanlar için basit model

Daha önce de belirttiğimiz gibi, çok para harcamadan bu dünyayı denemek isteyen yeni başlayanlar veya DIY meraklıları için özel olarak tasarlanmış bir modeldir. Bu oldukça havalı bir 3D yazıcı.hafif, kurulumu ve kullanımı kolay FDM baskı teknolojisini kullanan ve baskı filamenti olarak kullanılan PLA.

Bu Easy Threed K1, aşağıdaki hızlarda yazdırabilir: 10 ve 40 mm/sn, 1,75 mm çapında bir filament kullanır ve 0,4 mm çapında bir ağızlığa sahiptir. Her katmanın kalınlığı 0,05 ile 0,3 mm arasındadır ve 180 ile 230 derece arasında bir sıcaklıkta çalışır.

3 boyutlu yazıcı

Bu 3D yazıcının boyutu 29,5 x 28 x 15.5 cmnet ağırlığı sadece 1.4kg ve Windows XP’den başlayarak hem 32 hem de 64 bit Microsoft işletim sisteminin tüm sürümleriyle uyumludur. Easyware KS, Cura veya Simplify3D gibi yazıcıyı yönetmek ve kreasyonlarımızı yapmak için çeşitli uygulamaların kullanılmasına izin veren ve USB bağlantı noktası ile bağlantısı olan ve TF kartlarının kullanımını sunan bir model.

3D Baskı girişi hiç bu kadar ucuz olmamıştı… Sadece 106€’ya yap, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…