32 mm çapında ve 6 mm kalınlığında: AirTag’in varsayılan son boyutları filtrelenir

EverythingApplePro’dan Max Weinback’in verilerini içeren yeni bir video, şimdiye kadar hiç sızdırılmamış bir ayrıntıyı ortaya çıkardı: tam boyutları Hava Etiketi. Kaynağa göre, Apple yer belirleyicileri 32 mm çapa ve 6 mm kalınlığa sahip olacak.

Ayrıca AirTag’in satış fiyatının da (ki bu böyle bir sızıntı olması gerektiği anlamına gelmez) önerilmektedir. birim başına 39 dolar olurdu. Beni şaşırtmasa da özel bir fiyata daha fazla birim içeren bir paketin olup olmayacağı belirtilmedi (3 AirTag’lik bir pakete 99 Euro’ya bahis mi oynuyorsunuz?).

Herhangi bir değerli nesneye yerleştirilebilecek mükemmel bir boyut

AirTag ölçülerine benzer bir şey arıyorsak, kıyafetlerinize veya sırt çantanıza takabileceğiniz o küçük rozetlerden bahsedebiliriz veya normalden biraz daha büyük 2 euroluk bir madeni para hayal edin. Kesinlikle bir nesneyi bulunabilir kılmak için anahtarlık olarak taşıması veya herhangi bir yere saklanması çok uygun bir şey.

Mart etkinliği ve HomePod serisinin geleceği için tam daire geliyor: Rumorsphere

Söylentilere göre AirTag’lerin tanıtılması muhtemel nisan ayı boyunca bir etkinlikle veya basit bir basın açıklamasıyla. Şu anda o ayın belirli bir gününden söz edilmiyor ve tahminde bulunamıyoruz, çünkü Nisan ayındaki bir olay Apple için oldukça sıra dışı bir şey.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler 32 mm çapında ve 6 mm kalınlığında: AirTag’in varsayılan son boyutları filtrelenir aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…