25,99 € karşılığında Logitech kablosuz klavye ve fare paketi

Bilgisayarımız için gerekli olan ve dönüştürülebilir bilgisayarlar, büyük tabletler ve hatta akıllı telefonlar veya Akıllı TV’ler gibi diğer ekipman türleri ile giderek daha fazla kullanılan iki temel çevre birimi şüphesiz klavye ve faredir. Bugün bunları tüm bu tür cihazlarla kullanmamız, kablosuz modellere olan talebin önemli ölçüde arttığı anlamına geliyor, çünkü sadece her zaman kablolarla dolaşmak zorunda değiliz, aynı zamanda bize daha fazla özgürlük ve olanaklar sundukları için. Kablosuz klavye ve fare arıyorsanız, artık bunu almak mümkün. Logitech modeli indirimde.

Gerçek şu ki, internette bir arama yaparsak, birçok kablosuz klavye ve fare modeli bulabiliriz, ancak hakkında konuştuğumuzda Logitech iş değişir, çünkü bu tür cihazlarda referans üreticilerden biridir. Bu nedenle, bu tür bir aksesuar almaya karar verdiğimizde, bu kalibrenin üreticisinden garanti almamız önerilir.

Mükemmel kalite ve özerklik

Bu vesileyle, bir klavye ve fare paketi veya kombinasyonudur. Logitech MK270. Windows işletim sistemiyle uyumlu iki kablosuz aygıt, 2.4GHz kablosuz bağlantı bir dizi bağlantıyla birlikte bağlantıdaki herhangi bir paraziti veya kesintiyi neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için 10 metreye kadar.

Klavye ile tam boyutlu sayısal klavye dahil, anahtarlar adres ve sekiz kısayol tuşları e-posta, İnternet, ses kontrolü vb. gibi en çok kullanılan uygulamalara anında erişim sağlamak. Tuşlar düz ve çok sessizdir ve Sıçramaya dayanıklı. Fare, oldukça kompakt ve ergonomik tasarıma sahip konturlu bir lazer modelidir. bölme kablosuz alıcıyı kaybetmemek için güvenle taşıyabileceğiniz bir yer.

Piller uzun ömürlüdür ve klavye için yaklaşık 24 ay ve fare için 12 ay kullanım ömrü sunar.

Logitech MK270 klavye ve fare paketi satışta

Bu Logitech kablosuz klavye ve fare kombinasyonunun resmi fiyatı 34,99 Euro’dur, ancak Amazon’da sadece bir fiyata satışta buluyoruz. €25.99. Bu, online alışveriş devinin bu ürünlere uyguladığı %26 indirim sayesinde oldu.

Amazon Prime kullanıcısıysak ve sadece birkaç iş günü içinde evde tamamen ücretsiz olarak alabileceğimiz bir paket. Kuşkusuz, Logitech gibi büyük üreticilerden birinin kalite ve garantisine sahip olduklarından, onları her iki ürün için paranın değeri açısından en iyi seçeneklerden biri yapan harika bir fiyata harika özerkliğe sahip bir kablosuz klavye ve fare paketi.

25,99 € karşılığında Logitech kablosuz klavye ve fare paketi girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…