2021’de YouTube’daki yenilikler: kısa mobil videolar ve kanal içi satın alma işlemleri

YouTube, içerik oluşturucuları ve kullanıcıları için yeni bir haber duyurdu. Bir yandan, video platformu, kullanıcılara izin veren yeni bir entegre satın alma biçiminin beta testini yürütüyor. doğrudan YouTube’da güvenilir ve tanınmış içerik oluşturuculardan satın alma işlemleri yapın.

Web sözcüleri, fikrin para kazanma fırsatlarını daha da geliştirmek Elektronik ticaretten yararlanan en tanınmış youtuberlar için patlama yaşanıyor. Bu özelliğin lansmanı için kesin tarihler vermiyor ancak 2021’de daha sonra olacağını söylüyor.

Kısa videolar ve mobil aracılığıyla

Şort özelliği artık Hindistan’da mevcut. Bu bir içerik oluşturucuların içerik kaydetmesine izin verecek yeni format bir cep telefonundan daha fazla kaynağa sahip olmayan özet.

yakında Amerika Birleşik Devletleri’ne beta modunda varmak YouTube, bunun bu yıl boyunca Avrupa’ya da gelip gelmeyeceğini açıklamamış olsa da, çok daha fazla içerik oluşturucunun kısa videolar oluşturmak için araçlara erişmesine izin verecek. Bu, geleneksel video platformunun TikTok veya Instagram Reels’in kopyası mı olacak?

Yeni alkış özelliği

İzleyici alkışı Desktop2 4

Youtube, canlı yayınlardaki Super Chat ve Super Stickers seçeneklerini yeni bir özelliğin test edilmesiyle genişletmeyi düşünüyor: kullanıcılara yaratıcıları desteklemenin başka bir yolunu veren alkışlar. YouTube sözcüleri, bu yıl boyunca gelecek olan bu işlevle (daha fazla belirtilmedi), “içerik oluşturucular videolarıyla diğer para kazanma fırsatlarına erişebilecekler” dedi.

YouTube reklamlarının videolarda görünmesini engellemenin bir yolunu buluyorlar

Kullanıcılar, çıkartmalara ek olarak şunları da gönderebilir: takip ettiğin youtuberlara alkış ve bu alkışlar kullanıcının karar verdiği parayla gelir. Sadece bir yıl önce, Şubat 2020’de, bu yenilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Avustralya, Brezilya, Hindistan, Japonya, Güney Kore ve Yeni Zelanda için duyuruldu. İspanya’daki resmi YouTube web sitesinden bugün yapılan yeni duyuru ile buraya da geleceği anlaşılıyor.

Kullanıcı deneyimindeki yenilikler

sen

Geçen yıl, web sitesi, kullanıcıların videolarda gezinmesini kolaylaştırmak için video bölümleri sundu ve bunları otomatik olarak eklemek için özelliği genişletecek. “İlave olarak oynatma deneyimini daha sezgisel hale getirmek için bazı değişiklikler yapacağıztabletler için tasarımın modernize edilmesi gibi » diye açıklıyorlar.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2e/48/63/5ffc0bcf4bd22f622b/default-standard-360.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/23/51/22/5ffc0c144bd22f6231/orijinal/como-descargar-videos-de-youtube-instagram-facebook-twitter-o-tiktok-en-tu-movil-bq. jpeg»}

ayrıca gidecek ana sayfada deneyimi yeniden tasarlayın YouTube VR uygulamasında**, kendi oynatma listelerini oluşturan kullanıcılar için yeni özellikler sunulacak, ebeveynler için ana YouTube platformundan video ve kanalları seçip bunları dahil etmelerini sağlayacak bir seçenek de dahil olmak üzere yeni araçlar olacak. YouTube Kids’de ve platform kullanıcıları için daha kolay hale getirilecek diğer insanların oluşturduğu çalma listelerini keşfedin.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler 2021’de YouTube’daki yenilikler: kısa mobil videolar ve kanal içi satın alma işlemleri aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…