2021'de Netflix'te izlenecek en iyi 12 komedi

2021’de Netflix’te izlenecek en iyi 12 komedi

Arasında en iyi netflix dizisi gülmek için her zaman seçenekler vardır, ancak burada size daha kesin bir liste ile yardımcı olacağız: 2021’in en iyi komedileri Bu platformda görmek için. Görelim.

Her zaman gülmek için iyi bir zamandır ve görsel-işitsel pazar sürekli lansmanlar sahnesidir, ancak kırmızı liderinki kadar geniş bir katalogda, ne seçeceğimizi bilmeden çoğu zaman kaybolabiliriz.

Bu nedenle son dönem yapımlardan bir seçki ve tek başına ya da kahkaha eşliğinde gülmekten vazgeçilemeyecek klasiklerden bir seçki öneriyoruz. 2021’de netflix’teki en iyi komediler.

Netflix Komedileri 2021: En İyisi

Kendimizi özdeşleşmiş hissedeceğimiz birçok hikaye ve durum, bazıları yetişkinler için bazıları da aile için filmler, ancak bu küçük seçkide kahkahalar garanti.

Netflix, orijinal filmler için bir platform haline geldi ve aralarından seçim yapabileceğimiz birçok lisansa sahip olduğumuz için, bu sadece akıllı cihazınızla rahat olmanız meselesi çünkü hayat dramalar içindir.

En kötü hafta (2018)

Adam Sandler ve Chris Rock, her şeyin karmaşıklaştığı bir aile hikayesi getirmek için tekrar bir araya geldi. Bu sefer Sarah ve Tyler, evlenmek üzere olan genç bir çiftle tanışacağız, ancak koşulsuz ve inatçı babası, damadın zengin babasının teklifine rağmen tüm kedilerin parasını ödemeye kararlı orta sınıf bir işçidir.

Hafta boyunca gelin ve damadın ebeveynleri, etkinliği düzenlemeyi düşündükleri ucuz tesislerde ortaya çıkacak tüm engelleri ve karışıklıkları aşmak için farklılıklarını bir kenara bırakmak zorundadır.

baba olmak (2021)

Kevin Hart kaçıramaz netflix 2021 en iyi komedileri ve bu sefer arkadaşlarıyla birlikte dünyanın en zor işlerinden biri olan küçük bir bebek yetiştirmekle karşı karşıya kalan dul bir babayı oynadığı komik ve dokunaklı bir hikayede rol alıyor.

Kahramanımız, bunca özveriden sonra kızı için bir kadın rol modeli bulmak ve sevmeye yol vermek için nihayet zamana ve istekliliğe sahip olana kadar, öğrenmenin eğlenceli ve zor yılları olacak.

Düğüne Kadar Bize Bölüm Yap (2020)

Son İspanyol yapımı, abonelerin favorilerinden biri ve güvenli bir seçim haline geldi. netflix 2021 en iyi komedileri. Hikaye, birkaç maceradan sonra özel birini bulduğuna inanan vahşi bir düğün planlayıcısını takip ediyor.

Sevdiği kişinin çocukluk arkadaşının erkek arkadaşı olduğunu öğrenince her şey alt üst olur ve bir de üstüne kartviziti evlenme teklifi zannederek düğün hazırlıklarına başlar.

Mitchell’ler Makinelere Karşı (2021)

Platformun son orijinal animasyon filmi, sadece bir tanesi değil. netflix 2021 en iyi komedileriaynı zamanda tüm dünyada bir başarı, tüm ailenin başrolde olduğu özgün bir hikaye oldu.

Katie, babasıyla zorlu bir ilişkisi olan, hevesli bir film yapımcısıdır, üniversiteye gitmeden bir gün önce patrik, son bir bağlanma deneyimi olarak onu ve tüm aileyi arabada gezdirmeye karar verir. Yolculuğun ortasında robotlar tüm insanları yakalamaya başladığında her şey karmaşıklaşıyor, şimdi Mitchell’ler teknolojik kıyametin arkasındaki yapay zekayı kapatmak için bir ekip olarak çalışmak zorunda.

Nota Vurmak (2012)

Komedilerden biri yeni klasiklere dönüştü ve bu, birkaç devam filmine yol açtı. Orijinal hikaye, kendi kendine yeten, hiç arkadaşı olmayan ve tamamen kadınlardan oluşan bir şarkı grubuna katılmaya zorlanan Beca’yı takip ediyor.

Şarkı yarışmalarının başlaması, sınıf arkadaşlarına uyum sağlamasına yardımcı olacak ve onda farklı bir şey yapma duygusu uyandıracaktır. Bir grup arkadaşın hobileriyle başa çıkmayı öğreneceği ve yeteneklerini popüler şarkılarla sergileyeceği eşsiz bir macera.

Mükemmel Yabancılar (2017)

Platformda, basit bir öncül aynı anda çok fazla kahkaha ve sorun yaratabilir. İspanyol yapımı, ilginç bir oyun denemeye karar veren dört çift arkadaş arasındaki sessiz bir akşam yemeğine odaklanıyor: Cep telefonlarını masanın üzerine bırakıp mesajları ve gelen aramaları yüksek sesle okuyun.

Herkesin özel hayatını ifşa etmesi gerektiğinde, telefon her çaldığında kahkaha, gerginlik ve karışıklık yaratacak birçok sır ortaya çıkacaktır. Yüzyılın mücevherlerinden biri haline gelen İtalyan filmi “Perfetti sconosciuti”nin uyarlaması. Netflix 2021’deki en iyi komediler.

Süper İnekler (2019)

Web’de mizah hakkında konuşurken de zorunlu bir referans haline gelen bir gençlik komedisi. İki mükemmel öğrenci ve harika arkadaş, mezuniyetlerinin arifesinde, hiçbir zaman bir kuralı ihlal etmediklerini ve sınıf arkadaşları gibi eğlenmediklerini fark ederler.

Dört yıllık kusursuz davranışları, çalışma süreleri boyunca hiç yapmadıkları her şeyi yaparak çılgın bir gece geçirmeye karar verdiklerinde sona erecek. Destansı akşam hayatlarının macerası olacak ve Netflix 2021’deki en iyi komediler.

Ben Dolemite (2019)

Platformun orijinal filmi, 70’lerde siyah sömürü türünün (Blaxploitation) öncü aktörü Rudy Ray Moore’un karakterizasyonuyla Eddie Murphy’nin yıldızlığa dönüşü anlamına geliyordu.

Bu biyografinin netflix 2021 en iyi komedileri Moore’un Los Angeles plak mağazası müdürü olarak mütevazi bir başlangıçtan siyahi izleyiciler için siyahi başrollü yapımlar için bir film yapımcısı olmaya kadar, “Dolemite” karakterini nasıl yarattığını anlatıyor.

Çılgın Aptal Aşk (2011)

A romantik Komedi farklı ve eğlenceli bir şekilde yaklaşılsa da türün filmlerinin tüm geleneklerini kullanan. Cal Weaver, 25 yıllık evliliğin ardından sadakatsizlik nedeniyle boşandıktan sonra yeni bir hayat kurmaya çalışır.

Cal, baştan çıkarmada uzman olan Jacob’ın onu bir gönül hırsızına dönüştürmek için yardımını ister ve kızı, oğlunun öğretmeni ve hatta bebek bakıcısını içeren farklı yaşlardaki bir dizi ilişkiye başlar. Artık birbirine paralel hikayeler olmayan birkaç durum aşkta birleşiyor.

Scott Pilgrim vs. dünya (2010)

On yıldan fazla bir süre önce vizyona girmesine rağmen aynı görünen geek dünyasında bir kült film. Scott Pilgrim, esrarengiz Ramona Flowers ile tanıştıktan sonra hayatında başka bir amaç bulan kayıtsız genç bir rockçıdır, ne yazık ki onun yanında kalabilmek için yedi kötü eski erkek arkadaşına karşı savaşmak zorunda kalacaktır.

Aynı adlı çizgi romandan ilham alan ve akış sayesinde dünyanın en iyilerinden biri haline gelen benzersiz bir görsel-işitsel deneyim. Netflix 2021’deki en iyi komediler.

Fire Saga’nın Hikayesi (2020)

Biri netflix 2021 en iyi komedileri bizi Eurovision evrenine götüren ve kahramanlarının gülünç deneyimleriyle Avrupa yarışmasının en karakteristik yönlerinden bazılarını gösteren.

Lars ve Sigrit, önlerinde hayatlarının fırsatı olan İzlandalı iki bilinmeyen müzisyendir: ülkelerini dünyanın en önemli festivalinde temsil etmek. Her ikisi de, yol boyunca yapılan yorumlar ve başarısızlıklardan bağımsız olarak, uğruna savaşmaya değer hayaller olduğunu keşfedecektir.

En iyi arkadaşımın düğünü (2011)

düğünler ve romantik Filmler el ele gitmek netflix 2021 en iyi komedileri. Bir başka yeni klasik, en iyi arkadaşı evlenen ve baş nedime olmak gibi önemli bir işi olan bekar, başarısız bir aşk olan Annie’nin hikayesidir.

Annie rolüne konsantre olmak için tüm endişelerini unutacak ve grubun züppe arkadaşı gibi davranmaya başlayarak tehlikeli durumunu unutacaktır. Bu arada, gelinin başka bir arkadaşı, rolü tecrübesiz nedimeden kapmak için mümkün olan her şeyi yapacaktır.

Bu seçeneklerle, en sevdiğiniz çevrimiçi filmleri izlerken garantili bir kahkaha gecesi bulacağınızı umuyoruz.

Leave a Reply