2021 uzay yarışı, bir aktörü önce kimin uzaya götürdüğünü görmek içindir: Rusya, Tom Cruise'un önüne geçmek istiyor

2021 uzay yarışı, bir aktörü önce kimin uzaya götürdüğünü görmek içindir: Rusya, Tom Cruise’un önüne geçmek istiyor

Her şey planlandığı gibi giderse, bu Ekim ayında benzeri olmayan bir olaya tanık olacağız: uzaydaki ilk filmin kaydı. Prensip olarak, Tom Cruise (‘Mission Impossible’ın oyuncusu) ve yönetmen Doug Liman’ın (‘Jumper’, ‘Edge of Tomorrow’) NASA ve SpaceX ile el ele bir film çekmek için Ekim ayında Uluslararası Uzay İstasyonuna gitmesi bekleniyordu. , fakat Rusya’nın başka bir planı var: daha erken varmak.

Ne için? Bir uzay draması olan ‘The Challenge’ı kaydetmek için. Rus uzay ajansı Roscosmos tarafından bildirildiği üzere, seferin 5 Ekim 2021’de başlatılması planlanıyor Soyuz MS-19 uzay aracındaki Baykonuir Cosmodrome’dan. Ajansın zaten seçilmiş adayları var ve Tom Cruise’un ne zaman seyahat edeceğini bilmeden, her şey Rusya’nın bu puanı alacağını gösteriyor.

Orada bir koloni kurmayı başardığımızda Mars'ı kim yönetecek?

‘Uzayda film çeken ilk kişi olun’ filmi

{«videoId»:»x7ztrxg»,»autoplay»:false,»title»:»ASTRONOT GIDA YİYORUZ, bu UZAY YİYECESİ»}

Geçen yılın sonunda, Roscosmos, “uzaydaki ilk uzun metrajlı film”in kahramanının seçilmesi için açık bir yarışma ilan etti. Geçen Mart ayında, tıbbi muayeneden geçmek üzere 20 finalist seçildi ve sonunda, bugün önerilen adaylarla tanışıyoruz. Katılmak için gereksinimler en çok merak edilenlerdi.

Aktrislerin 25 ila 50 yaşları arasında, 50 ila 70 kilo arasında ve 112 santimetreye kadar göğüs çevresine sahip olması gerekiyordu. Ayrıca, bir kilometreyi üç buçuk dakika veya daha kısa sürede koşabilmeli, 800 metreyi 20 dakikada serbest yüzebilmeli ve üç metrelik tramplenden iyi bir teknikle fırlayabilmeliydiler. Ve tabii ki Rus vatandaşı olun. Daha önce oyunculuk deneyimi gerekli değildi.

İndirmek Solda Yulia Peresild; sağda Alena Mordovina.

Kimler seçildi? bu ana ekip Yulia Peresild (36 yaşında, oyuncu, ‘The Edge’, ‘Battle for Sivastopol’) ve Klim Shipenko’dan (37 yaşında, yönetmen, ‘Salyut-7’, ‘Text’, ‘Serf’) oluşacak. . bu yedek mürettebat Alena Mordovina (33 yaşında, yedek oyuncu, ‘The Closer’, ‘Call DiCaprio!’) ve Alexey Dudin (40 yaşında, yedek yönetmen, ‘The Other Side of the Moon’, ‘The Spacewalker’dan oluşuyor. ).

Seçilen tüm adaylar en geç 1 Haziran’da eğitime başlayacak. Diğer şeylerin yanı sıra, “santrifüj testleri, titreşim testleri, sıfır yerçekimli bir uçakta tanıtım ve eğitim uçuşları yapmaları ve paraşüt eğitimi almaları” istenecek. Fikir şu ki, 5 Ekim’de ‘The Challenge’ı kaydetmek için ISS’ye gidebilmek için hazırlar.

Gördüğüm kadarıyla, öyle görünüyor Rusya, Uluslararası Uzay İstasyonuna aktör gönderen ilk ülke olacak bir film kaydetmek, böylece aynı şeyi ne zaman yapacağını hala bilmeyen Amerika Birleşik Devletleri, Hollywood ve Tom Cruise’u tahmin etmek.

Daha fazla bilgi | roskozmos

– Haberler 2021 uzay yarışı, bir aktörü önce kimin uzaya götürdüğünü görmek içindir: Rusya, Tom Cruise’un önüne geçmek istiyor aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…