2021 için Panasonic OLED ve LED televizyonlar böyle: Oyuncular için ‘ekstrem mod’, HDMI 2.1 ve Android TV’ye yenilenmiş bağlılık

Panasonic duyurdu 2021 için yeni televizyonlar. CES sırasında amiral gemisi olan OLED JZ2000’i öğrendikten sonra, Avrupa Şampiyonası ve Panasonic’in oynadığı Tokyo Olimpiyatları gibi sektör için önemli etkinliklere ev sahipliği yapması beklenen Japon markasının bu yıl için bize neler sunduğunu gözden geçirme zamanı geldi. ana sponsorlardan biri olarak evde.

Panasonic’in OLED ve LED 4K TV’leri, yeni bir HCX Pro AI işlemci, HDMI 2.1 ile uyumlu, azaltılmış gecikmeli bir ‘aşırı’ oyun modu ve orta sınıf modellerinde Android TV kullanılabilirliğinin genişletilmesi ile geliyor. Burada sizi yeni televizyonların özellikleri ve ana yenilikleri ile baş başa bırakıyoruz.

Yeni OLED serisi: JZ2000, JZ1500 ve JZ1000

Oled Deneyimi Panasonic

Panasonic’in ileri teknoloji ürünü dört yeni modelden oluşuyor. İlk adımda, amiral gemisi OLED JZ2000’i buluyoruz. sahip bir televizyon profesyonel kalibre edilmiş Master OLED paneli renkçi Stefan Sonnenfeld (‘Jurassic World’ veya ‘Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor’). JZ2000, Dolby Vision IQ, Filmmaker modu ve Technics tarafından imzalanmış bir ses gibi teknolojiler sunar. iki yan hoparlör surround sesi geliştirmek için

Bu yıl bir yenilik geliyor Panasonic OLED ilk kez 48 inç boyutunda. Klasik 55 ve 65 inç’e eklenecek yeni bir boyut. Hepsi 4K UHD çözünürlükte. Master HDR OLED Professional Edition panelinin daha fazla parlaklığa sahip olduğu JZ1500 serisi için seçilen panellerde de değişiklik var. Serinin geri kalanı JZ1000 ve JZ980’den oluşuyor.

Yeni Panasonic OLED'ler şeffaftır ve ışık sorununu çözer: karanlık modlarıyla yalnızca ilgilendiklerinde arkada ne olduğunu gösterirler.

Hcx Pro

OLED modellerinin içinde şunlar bulunur: yeni HCX Pro AI işlemcine tür bir görüntünün oynatıldığını algılayabilir ve birlikte görüntü kalitesini optimize edebilir.

OLED televizyonların kontrolü metalik bir yüzeye sahiptir ve Netflix, Rakuten, YouTube veya Prime Video gibi hizmetler için kısayollar dahil edilmiştir.

Yeni uzaktan kumanda

En büyük yeniliğin bu 2021’de yattığı yer, oynamaya adanmış kısımdır. Panasonic bağlantı noktaları içerir HDMI 2.1 ‘Değişken Yenileme Hızı’ (VRR) ve ‘Yüksek Kare Hızı’ (HFR) destekler ve yeni bir ‘aşırı oyun modu’ söz verdikleri gibi, “bir OLED TV için sektördeki en düşük rakamlardan birini” elde ederek gecikmeyi önemli ölçüde azaltmak. Ek olarak, OLED modelleri ayrıca AMD Ücretsiz Senkronizasyon Ödül.

Oyun Panasonic

Panasonic iki farklı işletim sistemi sunar. OLED serisi şunları sunar: Ana Ekranım 6.0, Google Asistan ve Amazon Alexa ile uyumlu ve görüntüleri veya videoları seçip duvar kağıdı olarak yerleştirmenin mümkün olduğu My Scenery işlevine sahip güncellenmiş bir sürüm. Onlar da sunuyorlar ‘Çift Bluetooth’ bağlantısıiki kulaklık gibi bağlı iki cihaza aynı anda aktarım yapabilmek için.

{«videoId»:»x7zw7r5″,»autoplay»:true,»title»:»MicroLED, MiniLED, OLED, QLED… TV TEKNOLOJİLERİ JALEO’yu Temizleme »}

Android TV, LED aralığına ulaştı: JX940 ve JX800

Android Tv Panasonic 1

Panasonic, LED serisinde 2021’in bu ilk yarısı için üç yeni model duyurdu: JX940, JX850 ve JX800. Bu modellerden ilki 49, 55, 65 ve 75 inç boyutlarında satışa sunulacak ve ana yenilik, Android TV’nin LED televizyonlara gelişi.

JX940 serisine, OLED modellerinde yer alan ve bir taahhütte bulunan HCX Pro AI işlemci eklenmiştir. 120Hz HDR Cinema Display Pro paneli, HDR10+ uyumluDolby Vision IQ ve Filmmaker modu.

Panasonic Jx800 televizyon

JX940 LED modeli aşağıdakilerle uyumludur: Dolby Atmos ve bir HDMI 2.1 bağlantı noktası ekleroyun için VRR ve HFR teknolojilerinden yararlanmak için.

JX800 modeli ise 40, 50, 58 ve 65 inç olarak sunulacak ve ayrıca Android TV’yi de bünyesinde barındıracak.

Panasonic şu anda yeni OLED ve LED modellerinin fiyatını ve kullanılabilirliğini açıklamadı. JZ2000, JZ1500, JZ1000 serisi ve JX940 ve JX800 LED modelleri İspanya’ya gelecek, ancak JZ980 veya JX850 gibi duyurulan diğer modeller olmayacak.

Benim Manzaram Panasonic 1

Xataka’da | TV üreticileri 2021’de riske atıyor: konsollar, Avrupa Şampiyonası ve Olimpiyatlarla dolu bir yılda yeni teknolojiler (Clear the X #130)

– Haberler 2021 için Panasonic OLED ve LED televizyonlar böyle: Oyuncular için ‘ekstrem mod’, HDMI 2.1 ve Android TV’ye yenilenmiş bağlılık aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…