2020’nin en uzun pil ömrüne sahip cep telefonları bunlar oldu

Zaman ve teknoloji ilerledikçe, satın alınacak en iyi cep telefonunu seçerken dikkate alınması gereken unsurlar eklenir. Ancak, asla atlanmaması gereken bir şey, pil. Güç olmadan operasyon olmaz. Bu nedenle, bugün var olan en iyinin en iyisini aşağıda detaylandırıyoruz.

Xiaomi’nin gelişiyle birlikte zemin kaybettiler, Motorola bu konuda asla başarısız olmadı. Aslında, son üç yılda piyasadaki en iyi düşük ve orta menzilli pil gücüne sahip. Onu bu listede üç ekibiyle birlikte bulunduran unsur.

Bunlar yeni telefonlar değil, ancak şu anda vurgulamak istediğiniz şey bu değil. Şimdilik en önemli şey pil ve bunlar en iyileri.

Motorola pili

İlk iki yer, pil seviyesi açısından eşsiz iki Motorola cihazı. Hakkında Moto E5 Artı ve Moto G7 Gücü. Her ikisinin de pilinde 5.000 mAh gücü var. Kullandıkları kullanıma bağlı olarak, iki ila üç gün sundukları için. Onlar sadece pes etmeyen cep telefonları.

Bu cep telefonlarının her birinin kullandığı işlemciyle çok ilgisi var. Bu önemlidir, çünkü enerji tüketimini etkiler. Uzun kullanım süresinin yanı sıra şarj olmaları için sadece bir saate ihtiyaçları var.

huawei

Çinli markada Huawei P20 Pro güç modunda ve kullanım süresinde mükemmeldir. Bu cep telefonunda 4.000 mAh pil bulunuyor ve bu da tüm gün kullanım anlamına geliyor. ViajeroFácil, bu cep telefonuna sahip olan kullanıcıların her şeyden önce altını çizdiği ayrıntıları, kullanımda ne kadar sürdüğünü anlatıyor.

Huawei P20 Pro

Ayrıca, vurgulanabilir Huawei Mate 10 Pro, benzer özelliklere sahiptir. Ancak büyük bir işlemciye sahip olmadığı için daha yavaştır ve bu da şarj etmeye gerek kalmadan daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Bataryası iyi olan diğer cep telefonları

  • OnePlus 6T: 3.700mAh
  • Huawei Onur 10: 3.400mAh
  • iPhone XS Maks: 3.174 mAh

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…