2020’nin en iyi orta sınıflarından biri zaten 200 Euro’dan daha ucuza mal oluyor

Bu AliExpress teklifi sayesinde, en çok önerdiğimiz orta sınıf ürünlerden birini eve götürebilirsiniz. bu Redmi Not 9 ProKısa bir süre önce analiz ettiğimiz , elinizin altında sadece 184 euro ile kendi versiyonunda 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı. Ayrıca, keyfini çıkaracağınız hızlı sevkiyat ve İspanya’dan.

Son zamanların en başarılı ailelerinden birinin üyesi olan Xiaomi’nin akıllı telefonu 6.67 inç IPS paneliBiri Qualcomm işlemciler, 4 arka kamera ve harika bir pil. Bunlar, özelliklerinin her biri.

AliExpress’te satın al: Redmi Not 9 Pro

Bu Redmi Note 9 Pro’nun ekranı.

Redmi Note 9 Pro’yu en iyi fiyata satın alın

Daha fazla bilgi: Redmi Note 9 Pro, inceleme: sınıfının en iyisi… MIUI ile nasıl yaşayacağınızı biliyorsanız

Xiaomi’nin orta menzili şunları içeriyor: 6.67 inç IPS ekran ve Full HD + çözünürlük. Birkaç saatlik kullanımdan sonra gözden kaybolacak kamera için küçük bir delik içerir. Gövdesi camdan yapılmıştır, zarif hatlara ve kameralar için kare bir modüle sahiptir.

Şasinin altında Qualcomm Snapdragon 720Giçin tasarlanmış bir çip oyun oynamak günlük olarak akıcılık sorunları yaşamayacaksınız. Zorlu oyunlardan ve uygulamalardan yararlanabilirsiniz. 4 GB, 6 GB ve 8 GB RAM sürümlerinin yanında bulacaksınız.

  • Snapdragon 720G
  • 6 GB RAM ve 128 GB dahili bellek (genişletilebilir)
  • 6.67″ IPS ekran, FullHD+
  • 30W hızlı şarjlı 5.020 mAh pil
  • 4 kamera
  • NFC, 3.5mm Jak ve FM Radyo

Bu Redmi Note 9 Pro, sırtında 4 kamera barındırıyor: 64 megapiksel ana sensöra Geniş açı 8 megapiksel, bir makro algılama 5 megapiksel ve bir sensör portre modu 2 megapiksel. Önündeki delikte 16 megapiksel sensör.

Çin cihazının pili ulaştı 5.020mAh ve tadını çıkar 30W hızlı şarj. Redmi terminalinde ayrıca bir kulaklık jakı, FM radyo ve NFCgibi uygulamalarla birlikte ödeme yapmak için kullanabileceğiniz GooglePay.

185 Euro’dan daha az bir ücretle evinizde eksiksiz ve çok dengeli bir terminal alabilirsiniz. Bu Redmi Note 9 Pro’yu seçerseniz başarısız olamazsınız.

AliExpress’te satın al: Redmi Not 9 Pro

Daha fazla bilgi: TV’niz için yeni bir hayat: İndirimdeki bu Xiaomi cihazı ihtiyacınız olan şey

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

2020’nin en iyi orta sınıflarından biri olan giriş, zaten 200 avrodan daha ucuza mal oldu, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…