2020'de satın alınacak en iyi oyun fareleri

2020’de satın alınacak en iyi oyun fareleri

seçerken en iyi oyun faresi Belirli yönleri göz önünde bulundurmanız önemlidir ve GizTab’da size doğru olanı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken hususların bir listesini sunuyoruz, bu nedenle şu anda Amazon’da satın alabileceğiniz en iyi alternatifleri içeren bir liste hazırladık.

İçindekiler dizini

Doğrulandılar video oyunlarının faydaları günlük yaşamda, sağlık hizmetlerinde ve çocukların eğitiminde; Bu nedenle, iyi bir deneyim elde etmek için en iyi araçlara sahip olmalısınız ve bunun için bu listeyi oluşturduk. en iyi oyun faresi


İlginizi çekebilir:İndirimde yakalanacak en iyi oyun klavyeleri


En iyi oyun fareleri

Lenovo – 8 programlanabilir düğmeli oyun faresi

aramaya başlıyoruz en iyi oyun faresi 8 adet programlanabilir butona sahip, USB’li ve 8200 dpi tepki hızına sahip olan bu Lenovo modeli ile sağ elle kullanılmak üzere tasarlanmış olup, bilgisayarlarda ve onu destekleyen her türlü cihazda kullanılabilir.

Ultra duyarlı Omron anahtarlara ve size hiçbir ritmi kaçırmama güvenini veren hassas bir konum sensörüne sahiptir. Lenovo Precision Oyun Faresi Y, oyun oynamakla geçen bir günün yorgunluğunu atmak için dokulu kenarları ve 4 çıkarılabilir ağırlıklı kartuşu ile avucunuza mükemmel bir şekilde oturan sektöre özgü benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca, oyunun tam kontrolünü size vermek için kapsamlı yazılım uygulaması aracılığıyla kolayca özelleştirilebilen 9 programlanabilir düğme ile donatılmıştır.

Bu cihazı en iyi hale getirebilecek avantajlardan biri en iyi oyun faresi Kullanıcının ihtiyacına göre ayarlanabilen 5 gramlık çıkarılabilir ağırlıklara sahip tasarımıdır, siyah ve kırmızı aydınlatmalı olarak gelir. 20 milyon tıklama kullanım ömrüne sahiptir.

Razer DeathAdder Elite

aramaya devam ediyoruz en iyi oyun faresi ve gelişmiş 16000 dpi optik sensöre ve Razer mekanik anahtarlara sahip bu Razer modeline ulaştık.

eSports sporcularının ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ergonomik bir tasarıma sahiptir, ayrıca RGB arka aydınlatma içerir.

TEKLİF

Razer DeathAdder V2 - Konfor için kablolu oyun faresi...

Razer DeathAdder V2 – Konfor için kablolu oyun faresi…

  • Sınıfının en iyisi ergonomik tasarım: Sayısız prototip ve test sayesinde, ergonomi bilimcilerimiz ve tasarımcılarımız…
  • Razer Optik Fare Anahtarları: Her tıklama, herhangi bir geri tepme olmadan ışık hızında çalıştırılır, böylece her zaman…

Shot Case Mouse Gamer Metal

Aramaya devam ediyoruz en iyi oyun faresi Amazon’da ve biz bu modele 6 adet programlanabilir butona ve ayrıca 4 renkte LED aydınlatmaya sahip bir USB LED kablosuyla ulaştık: kırmızı, mavi, pembe ve mor.

TeckNet Raptor LED’i

aramaya devam ediyoruz en iyi oyun faresi ve hızlı ve hassas hareket sağlayan, 40 gram ağırlığa sahip, oyundaki harekete ekstra ağırlık katan iç mekanlara sahip, ayrıca 15G hızlanma, 37 IPS konum hızı ve FPS 4000 güncelleme frekansına sahip bu optik fareyi Amazon’da bulduk. , artı optik sensörde 3200 DPI.

TECKNET Kablolu Oyun Faresi Yüksek Hassasiyetli Lazer Fare...

TECKNET Kablolu Oyun Faresi Yüksek Hassasiyetli Lazer Fare…

  • 【Yüksek Hızlı】TeckNet oyun faresi, 16400 DPI lazer sensörü ile donatılmıştır. Fare 150’ye varan hızlarda hareket eder…
  • 【Programlama Tasarımı】 10 programlanabilir düğme, özelleştirilebilir RGB aydınlatma efektleri, 6 profil ayarı, 5…

KLIM Beceri Oyun Faresi

aramaya devam ediyoruz en iyi oyun faresi ve şüphesiz bu KLIM modeli bir seçenek olabilir. 4000 DPI’a kadar ayarlanabilir bir sensörü vardır ve Windows için yazılımı, farenin hassasiyetini seçmenize, kendi makrolarınızı oluşturmanıza ve oynatıcının ihtiyaçlarına göre 7 düğmeyi yapılandırmanıza olanak tanır.

KLIM Skill USB Yüksek Hassasiyetli Oyun Faresi - Yeni 2022...

KLIM Skill USB Yüksek Hassasiyetli Oyun Faresi – Yeni 2022…

  • ✅ OYUNUNUZU BİR SONRAKİ SEVİYEYE ÇIKARIN. Ekipman her şey değildir, ancak iyi bir fare oyun potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlar…
  • ✅ KONTROLÜ ELİNİZE ALIN. KLIM sürücümüz (yalnızca Windows için) farenin hassasiyetini seçmenize, kendi makrolarınızı oluşturmanıza ve…

GamKoo Varanus

Son olarak, arayış içinde en iyi oyun faresi Sensöründe 16400 DPI olan ve MMO oyunları için yüksek hassasiyete sahip olmasının yanı sıra tamamen programlanabilir olan ve 17 programlanabilir düğme içeren bu modeli bulduk: 12 yan düğme artı 5 bellek profili.

olmak için başka bir neden en iyi oyun faresi 16 milyondan fazla renk alternatifi ile ayarlanabilen aydınlatması kolayca kişiselleştirme sağlar, kontrolör üzerinden ayarlanabilir solunum aydınlatması.

Razer Mamba HyperFlux

Razer Mamba HyperFlux, kablosuz, pilsiz ve ultra hafif bir fareRazer Mamba HyperFlux, fare altlığı sayesinde kablosuz özgürlüğe sahiptir

Pile veya pile ihtiyaç duymayan kablosuz mouse olarak isimlendirilmiştir. Razer Mamba HyperFlux. Bu Razer farenin kablosuz özgürlüğü, gücü doğrudan fareye aktaran bir manyetik alan oluşturan fare altlığı tarafından sağlanır.

Pil gerektirmez, çünkü Razer HyperFlux kablosuz güç teknolojisi, fareye sınırsız güç sağlayarak içinde pil kullanılmasını gereksiz kılar. Sonuç, sadece 96 gram ağırlığında, piyasadaki en hafif fare.

Razer fare ile hızlı ve kesin hareketler elde edebilirsiniz. Ayrıca 16.000 DPI 5G optik sensöre ve Razer’ın kablosuz sinyal kararlılığı sağlayan patentli Uyarlanabilir Frekans Teknolojisine sahiptir. bu Razer Mamba HyperFlux bu yıl satışa çıkacak, fiyatı 250 dolar olacak ve matıyla birlikte satılacak.

Bu şekilde bulmak için listemizi sunduk. en iyi oyun faresi şu anda Amazon’da.

Leave a Reply