2020'de Netflix'te izlenecek virüs ve salgın filmleri

2020’de Netflix’te izlenecek virüs ve salgın filmleri

eğer arıyorsan çevrimiçi filmler pandemiler ve virüsler hakkında okumaya devam edin. Ve sinemanın gerçeğin bir yansıması ya da abartılması olduğu daha önce söylenmiş olmasına rağmen. Böylece, akışın yaşam biçimimiz haline geldiği bir zamanda, burada bir seçim yapıyoruz. virüs filmleri Netflix’te. Veya örneğin pandemi filmleri. Peki ya her şey?

Ve bu, salgının neden olduğu salgının ortasında Koronavirüs, bu tür olayları ele alan uzun metrajlı filmlerle yaptığımız birçok karşılaştırma var ve birçoğu bu tür içerikleri görmek istiyor.

Bu nedenle, karantinadan yararlanmanın zamanı geldi mi diye doğrulamak için. virüs ve pandemi filmleri bunlar bir tahmin ve düşündüğümüz kadar gerçek hayata benziyorlar.

Ve her zaman dizilerde ve filmlerde eğlence buluyoruz, ancak bu sefer her zamankinden daha fazla kahraman hissedebiliriz.

Netflix’te salgın ve virüs filmleri

Bu yüzden, ilginizi çekebilir diye virüsler ve pandemilerle ilgili en iyi Netflix filmlerinden bazılarını burada bırakacağız. Önermek istediğiniz herhangi bir şey eksikse, bunu yorumlarda yapabilirsiniz.

Salgın

IMDB: 6.6/10

Viral tehlikenin öncü filmlerinden biri, 1995 yılında Dustin Hoffman, René Russo, Morgan Freeman, Kevin Spacey, Cuba Gooding Jr. ve Donald Sutherland gibi yıldızlarla beyaz perdeye çıktı.

“Salgın”, Amerika Birleşik Devletleri Ordusunun ölüm oranı %100 olan bir virüs nedeniyle bir kampı harap ettiği Afrika’da başlayan bir hikayeyi anlatıyor. 30 yıldır tekrar alarm veren bir salgını araştırmak için bölgeye bir ekip gönderilir, ancak bu sefer karaborsada satılan ve Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınan virüsü taşıyan küçük bir maymunu yoktu.

Dünya Savaşı Z

IMDB: 7.0/10

Max Brooks’un “The Walking Dead” dizisinin başarısından yararlanan, musallat insanlardan gelen ısırık tehlikesini hatırlamak için aynı adlı romanının uyarlaması. Brad Pitt’in başrolde olduğu yapım, insanlığı yok etmekle tehdit eden bir zombi salgınını durdurmak amacıyla bizleri dünya çapında bir yolculuğa çıkarmaya devam ediyor.

Biri virüs ve salgın filmleri eski bir Birleşmiş Milletler araştırmacısının zamana ve kadere karşı bir yarışta enfeksiyonun kaynağını keşfetmeye çalışmak için görevine geri dönmek zorunda kaldığı platformda öne çıkan olaylar.

pandora

IMDB: 6.6/10

arasında bir oryantal uzun metrajlı film gelir. virüs ve salgın filmleri Bize endüstriyel kazaların tehlikelerini hatırlatmak için Netflix’te izlemek için. Bir deprem bir nükleer santrali vurur ve hızla kontrol edilemez bir kaos ve yıkım sarmalı yaratan ve tüm ulusu paniğe sürükleyen bir patlamaya neden olur.

Santral çalışanları, sakinleri ve siyasi sektör, başka bir felaketi önlemek için kahramanlar ve işbirlikçileri nükleer santrale geri dönmelerine rağmen, ülke genelinde panik ekmemeye çalışıyor.

nezle

IMDB: 6.7/10

Biri virüs ve salgın filmleri konunun kabalığından dolayı en çok geçen hafta platformda görüldü. Güney Kore’nin bir bölgesine göçmenleri taşıyan bir konteyner, 36 saat vücut içinde kaldıktan sonra kurbanlarını öldüren bir hastalık olan H5N1 virüsünü taşıyor.

Hikaye, bir toplumda korkunun hastalığın kendisinden nasıl daha bulaşıcı olduğunu araştırıyor. Kahramanlar, her şey çok geç olmadan korkunç tehdit ve aşırı hükümet önlemleriyle yüzleşmelidir.

Konum

IMDB: 6.3/10

en yeni üyesi virüs ve salgın filmleri Netflix’te izlemek, ünlü Martin Freeman’ı canlandırıyor ve Avustralya’nın kırsalında bir zombi kıyametinin ortasında yer alıyor.

En vahşi yerlerde hayatta kalmaya çalışan küçük kızıyla mahsur kalan bir baba, salgın ona ulaştığında çok geç olmadan kızı kurtarmak için zamana karşı savaşmalıdır.

Hepimiz kahramanız

Kendi filmimize katılmanın zamanı geldi ve gerçeklik kurgudan daha garip olduğunda, zorlukların üstesinden gelmek için en iyi koşulları garanti etmeliyiz.

Filmler virüslerin ve salgınların Netflix’te izlemek durumumuzu askıya almayabilir, aksine ekstrem durumlarda en iyi tavır ve davranışı benimsememiz için bir fırsat değil mi? Her neyse, bu günlerde tüm kaçışlar güzel, yani eğer istersen çevrimiçi film izle, sonra yap ve zamanı istediğin gibi geçir.

Leave a Reply