2020 Gelir Vergisi beyannamesini birkaç adımda cep telefonunuzdan nasıl dosyalayabilirsiniz?

Bugün 2020 Gelir kampanyası başladı ve artık 2020 gelir taslağına ulaşıp online olarak sunabiliriz. İnternetten nasıl erişeceğinizi zaten anlattık, ancak tüm prosedürleri yerine getirmek bile iOS ve Android için Vergi Dairesi’nin mobil uygulamaları aracılığıyla daha doğrudan.

Bugün sizlere 2020 gelir tablosunu internet mobil üzerinden nasıl dosyalayacağınızı anlatacağız.

Gelir 2020’yi dosyalamak için Vergi Dairesi uygulamasını indirme ve oturum açma

Vergi Dairesi

Öncelikle uygulamayı indirmemiz gerekiyor. Android söz konusu olduğunda, Google Play Store’dan bu bağlantıdan indirilir ve Android 6.0 ve sonraki sürümlere sahip akıllı telefonlarla uyumludur. Yani yaklaşık olarak 2015 ve sonrasında piyasaya sürülen cep telefonlarından kullanabiliriz.

Bir iPhone’umuz varsa, bu bağlantıdan Apple App Store’dan indirmemiz gerekecek ve iOS 12.0 veya üstü bir iPhone veya iPad terminaline ihtiyacımız olacak. Yani prosedürü gerçekleştirmek için iPad Air veya iPhone 5’lerden itibaren kullanabilirsiniz..

Anahtar Gelir 2020

Giriş yapmak içinUygulama kimliğimizi ve son kullanma tarihimizi soruyor. Girdikten sonra iOS ve Android’de bulunan Cl@ve PIN uygulaması ile cihazı aktif hale getirmemizi sağlıyor. Yüklenip etkinleştirildiğinde, Gelir 2020’deki bu gibi diğer devlet uygulamalarının bizden istediği doğrulama anahtarlarını alacağız. Uygulama başarısız olursa, PIN’i SMS ile almamız da önerilecektir.

{«videoId»:»x7zmpu7″,»autoplay»:true,»title»:»FNMT’den BİREYİN DİJİTAL SERTİFİKASI nasıl istenir»}

2020 Gelir Tablonuzu nasıl görebilirsiniz?

Kiraya vermek

Giriş yaptığımızda, uygulamanın ana ekranına (ortadaki resimde gördüğümüz) gitmemiz gerekecek ve Kiralık 2020’ye tıklayacağız. Girdiğimizde, uygulama mali ikametgahı onaylamamızı isteyebilir, malik, kiracı vb.

Gerekli verileri girip onayladığımızda, aşağıda göreceğimiz gibi beyanı sunmaya devam edebilir ve devam edebiliriz.

2020 Gelir Vergisi beyannamesi nasıl verilir

Gelir 2020 Gönder

Gelir 2020’ye girerken, « düğmesine tıklamamız gerekecek.Taslak / beyannamenin işlenmesi«, disk verilerine bakma veya önceki yıllara ait ifadeleri görme gibi başka seçeneklerin de sunulduğu bir menüde.

İşleme girerken, IBAN’ı (değiştirebileceğimiz) iade edip etmeyeceğimizi veya ödeyebileceğimizi göreceğiz ve Katolik Kilisesi’ne ve sosyal amaçlara yapılan katkıları işaretleyebiliriz. Ek olarak, yapabiliriz taslağımızın bir PDF önizlemesini görüntüleyinikinci butonda web üzerinde beyanı değiştirebileceğiz ve aşağıda gördüğümüz üçüncü butondan beyanı sunabileceğiz.

Geliri Gönder

“Dosya bildirimi”ne tıklayarak, Başvuru çok önemli bir adım olduğu ve geri dönüşü olmadığı için bizden onay isteyecektir.. Gönderim üzerine, bize bir doğrulama kodu (CSV) verilecektir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler 2020 Gelir Vergisi beyannamesini birkaç adımda cep telefonunuzdan nasıl dosyalayabilirsiniz? aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…