2018 Samsung Galaxy A7, A8 ve A8+, bir ROM sayesinde One UI 3.1 ve Android 11 ile yeniden canlanıyor

2018’in en popüler Samsung Galaxy A’larından üçü, yeni pişmiş ROM sayesinde yazılımda yeni bir hava aldı: Samsung Galaxy A7, Samsung Galaxy A8 ve Samsung Galaxy A8+ parmaklarının ucunda Katmanın en son sürümü olan One UI 3.1 ile birlikte Android 11. Şu anda beta ve kamera uygulamasını kullanmanın imkansızlığı gibi ciddi hatalarla.

Samsung, en son kataloğunun önemli bir bölümünü güncelliyor; bu strateji, kataloğunun önemli bir bölümünün güncel tutulmasını sağlıyor. Evet kesinlikle, artık güncellemeleri görmeyecek modeller her zaman olacak, 2018 Galaxy A’da olduğu gibi. Biraz eski yazılımlarla yaşayabilmeniz, çalışmayı bırakmaları değil; deneyimi canlandırmak için seçeneği tutmak yanıp sönen bir ROM. Özellikle sistemi güncellerseniz ve üreticiden aynı katmanı kullanırsanız.

Beta sürümünde ve hala birkaç ciddi hatayla

ağaç

Bahsettiğimiz ROM’un adı TreeUI, VDavid003 tarafından geliştirilmiştir ve Samsung Galaxy S20 yazılımının bir uyarlamasından kaynaklanmaktadır. Bu temel sayesinde geliştirici, Android 11 ve One UI 3.1’i aşağıdakilere taşımayı başardı: Samsung Experience ve Android 9 Pie’de kalan telefonlar. Bu nedenle, ROM ile işlem, telefon sahiplerinin resmi bir güncelleme yükledikleri takdirde alacakları kadar sorunsuz olmayacaktır.

Eski bir Android cep telefonunu KÖKLEMEK için beş neden

2018 Samsung Galaxy A7, A8 ve A8+, telefonları için yeni seçeneklere sahip olsa da Henüz ROM’u flaş etmeniz önerilmez.. XDA Developers’daki üretici yazılımı geliştiricisi tarafından belirtildiği gibi, Samsung’un kamera uygulaması çalışmıyor (diğer yakalama uygulamaları kullanılabilir), yüz kilidi açma da çalışmıyor, kulaklık jakından gelen ses rahatsız edici sesleri filtreleyebilir ve El Feneri yoğunluk kontrolü . ROM’un beta durumu göz önüne alındığında, ardışık güncellemelerle mutlaka çözülecek mantıksal sorunlardır. Ve telefonun geri kalanı ciddi sorunlar yaratmadan.

{«videoId»:»x809a3w»,»autoplay»:true,»title»:»Samsung Galaxy A7, ÜÇLÜ KAMERA analizi ve 280 Euro’ya EN İYİ TASARIM»}

Bu yeni ROM’u denemek istiyorsanız ve bunu yapacak bilgiye sahipseniz, onu Google Drive’dan indirebilirsiniz (üç Galaxy A modeli için evrenseldir). Çekirdeğe GitHub üzerinden erişilebilir. Bunu hatırla durumu beta ve hala hatalar içeriyor.

üzerinden | XDA Geliştiricileri

– Haberler 2018 Samsung Galaxy A7, A8 ve A8+, bir ROM sayesinde One UI 3.1 ve Android 11 ile yeniden canlanıyor aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…