200 Euro’ya Samsung Galaxy: En çok satan orta sınıflardan biri fiyat düşüyor

alabilirsin Samsung Galaxy M31 evde yalnız 200 euro Amazon İspanya tekliflerinden biri sayesinde. Sürümünüzü tartışıyoruz 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanıOldukça ilginç rakamlar.

İyi bir orta menzil elde etme fırsatınız var, bir cihaz Süper AMOLED ekran, 4 arka kamera ve büyük bir pil. Samsung terminali hakkında bilmeniz gereken her şey bu.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy M31

Sadece 200 Euro’ya bütün bir Samsung Galaxy alın.

Samsung Galaxy M31 ile kazandığınız her şey

Kore cihazı, çeşitli renklerde bulabileceğiniz plastik bir gövdeyle geliyor. senin ekranın, Super AMOLED teknolojisi ile Full HD+ çözünürlük ile birlikte 6,4 inç’e ulaşıyor. Sonuç? İnç başına 403 piksellik yüksek yoğunluk.

Beyni, özellikle Samsung tarafından yaratılan çiplerden biridir. exynos 9611. Cortex A73 ve A53 çekirdeklerinden oluşan sekiz çekirdekli bir işlemcidir. Bu Samsung Galaxy M31, şu özelliklere sahip tek bir sürümle birlikte geliyor: 6 GB RAM ve iki depolama seçeneği, 64GB ve 128GB.

  • exynos 9611
  • 6 GB RAM ve 64 GB dahili bellek
  • 6.4″ Süper AMOLED ekran, Full HD+
  • 6.000 mAh pil
  • 4 arka kamera
  • NFC, 3,5 mm jak, FM radyo

Asya cihazının sırtında 4 kamera bulunuyor: 64 megapiksel ana sensöra Geniş açı 8 megapiksel sensör, 5 megapiksel sensör portre modu ve bir makro algılama hangi 5 megapiksel ile tekrarlar. Ön tarafındaki küçük çentikte 32 megapiksel kamera.

Özerklik, bu Galaksinin en büyük erdemlerinden biridir, bataryası 6.000 mAh’ye kadar ulaşır ve hızlı şarjın keyfini çıkarır. Muazzam kapasitesi sayesinde iki günlük kullanıma ulaşabilirsiniz. Samsung terminalinde ayrıca kulaklık jakı, NFC bağlantısı ve hatta FM radyo.

Doğrulayabildiğiniz gibi, çok fazla ödemeden iyi bir orta menzil elde etme şansınız var. 200 Euro’nun biraz üzerinde gerçekten ilginç bir seçeneğiniz var, arayanlar için mükemmel geleneksel bir üreticiden ucuz bir cihaz.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy M31

Daha fazla bilgi: Bugün İspanya’da satışta olan en iyi 7 telefon: Redmi Note 9 Pro, Galaxy A71…

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

200 Euro’ya Samsung Galaxy girişi: En çok satan orta seviye fiyat düşüşlerinden biri ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…