2 gün içinde Ethereum kripto para birimi güncellendi ve birçok şey değişecek

kripto para birimleri Onlar bugün birçok insanı şaşırtmaya devam eden bir şey. Birkaç yıl önce doğuşundan bu yana, bu elektronik para biçimi yavaş yavaş popülerlik bugün birçok işletme için bir ödeme şekli haline gelmek. Ayrıca, hem çok para kazanmak hem de çok para kazanmak için bir yatırım şeklidir. uzun vade kadar kısa. Herkes Bitcoin veya diğer kripto para birimlerini satın alabilir. En ünlü kripto para birimi Bitcoin olsa da, çok değerli başkaları da var. Olsa bile, nasıl çalıştığını bilmek zorundasın bu dünyayı çevreleyen her şey, çünkü faydalanabileceğiniz gibi, zarar görebilir ve çok para kaybedebilirsiniz. En popüler kripto para birimlerinden bir diğeri, ethereumbiraz acı çekecek bu perşembe değişir.

Bu kripto para birimi acı çekecek bir iyileştirme protokolü yapmayı amaçlayan işlem ücretleri daha öngörülebilir olun. Bu şekilde, bu onun bir kripto para birimi olmasına neden olacaktır. insanlar daha iyi anlıyor onunla işlemler yaparken.

Operasyonları kolaylaştırmak istiyor

Bugün bu oranlar Bir sistem üzerinden çalışırlar birçok insanın, tüm kripto para birimi işlemlerinin kabul edilmesi için birbirleriyle “savaştığı” yer. Bu, yapılan tüm yatırımların tahmin edilmesinin çok zor olmasına neden olur, bu nedenle bir tüm bu süreci kolaylaştırın. şimdi yapmak zorunda kalacağız taban ücreti ödeyin.

Bu sistem ile kullanıcı her zaman bileceksin ağda çalışmak için ödemeniz gereken fiyat.

Bu ücretin bedeli fiyatınızı değiştirebilirsinizdurum kalabalık bir anda yükselecek ama her şey sakinleştiğinde aşağı inecek.

yeni protokol Bir madenciye ödeme yapmanıza bile izin verecek (tüm işlem ve işlemlerin doğru yapıldığından emin olmaktan sorumlu kişi) böylece finansal işleminiz Tamamlamak için mümkün olduğunca az zaman ayırın.

Daha öngörülebilir ve kullanıcı dostu

Aslında, bu olabilir bir kullanıcı daha fazla ödemeyi tercih ediyor Aynı durumda diğer kullanıcılarla “kavga” riskine girmek yerine operasyonunuzun iyi gideceğinden emin olmak için.

Bu değişikliklerin neden olması da mümkün olabilir. fiyat artışı diğer kripto para birimlerinin

Açıktı ki bir şeyler yapılması gerekiyordu çünkü örneğin Bitcoin her gün aşağı yukarı 2000 kez çıkarılıyor ve şundan daha büyük miktarlar üretiyor: 60 milyon dolar. Kendi adına, ethereum her gün 13.000’den fazla kez çıkarılır, ancak yalnızca şundan biraz daha fazlasını üretir 25 milyon dolaryani altı kat daha fazla Ethereum madenciliği yapmak için fark önemli.

Bu değişikliklerle bile, yöneticiler Ethereum’un Çalışmaya devam et sürdürmeye hizmet edecek yeni işlevleri gelecekte uygulamak Bu ekonomik sistemin iyileştirilmesi. Ayrıca, gelecek yıl tamamlanması beklenen durumunu kontrol etmek için tüm sistemin bir tür incelemesi yapılması amaçlanıyor.

Gönderi 2 gün içinde Ethereum kripto para birimi güncellenecek ve ADSLZone’da ilk olarak birçok şey değişecek.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…