160 Euro’dan daha az bir fiyata: OPPO A52 bu teklifle fiyat düşmeye devam ediyor

alabilirsin OPPO A52 sadece için 159 € bu Telefon Evi teklifi sayesinde. Çin terminali yanına geliyor 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanıbazıları ilginç rakamlardan daha fazlası.

OPPO’nun akıllı telefonu geliyor Full HD+ ekranişlemcilerden biri Aslanağzı tarafından üretildi Qualcomm, 4 arka kamera ve ulaşan bir pil 5.000 mAh. Çin cihazı hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatıyoruz.

OPPO’nun orta aralığı 150 avronun altında harika bir satın alma olabilir.

OPPO A52’yi en iyi fiyata satın alın

OPPO’nun akıllı telefonunda 6,5 inç IPS panel ve HD+ çözünürlük. Tasarımı basittir, ancak bu çekici olmasını engellemez. Neredeyse tamamen panel tarafından işgal edilen bir ön kısım içeriyor, tek kesinti ön kamerasını barındıran küçük delik. Camdan yapılmış, siyah beyaz var.

Şasinin altında Qualcomm Snapdragon 665, sayısız vesilelerle test ettiğimiz ve hiçbir sorun yaşamayacağınız bir işlemci. Başta da belirttiğimiz gibi, bu teklifin modeli oldukça ilginç bazı özelliklerle birlikte geliyor. 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı.

  • Qualcomm Snapdragon 665
  • 4 GB RAM ve 64 GB dahili bellek
  • 6.5″ Full HD+ IPS ekran
  • 4 arka kamera
  • 5.000 mAh pil
  • FM Radyo

Çin cihazının arkasında 4 sensör var: a 48 megapiksel ana kameraa Geniş açı 8 megapiksel, 2 megapiksel sensör portre modu ve bir makro algılama hangi 2 megapiksel ile tekrarlar. Alnındaki delikte, 16 megapiksel sensör.

Bu OPPO’nun pili 5.000 mAh, günün sonunda başınız belaya girmeden varacaksınız. Çin terminalinde ayrıca FM Radyotemel sayabileceğimiz ancak bugün bulması kolay olmayan bir özellik.

Daha fazla bilgi: Çok KÜÇÜK için: En ucuz akıllı telefonlardan biri indirimli olarak geliyor

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

160 Euro’nun altındaki giriş: OPPO A52, ilk kez Andro4all’da yayınlanan bu teklifle fiyat düşmeye devam ediyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…