119,99 € karşılığında kablosuz subwoofer’lı Samsung ses çubuğu

Son aylarda evde çok daha fazla zaman geçirme gerçeği, evden çıkmadan daha fazla dizi ve film izlemeyi seven birçok insan var. Bu, birçok kişinin televizyonlarının kalitesinin koltukta tam bir sinema deneyiminin keyfini çıkarmak için yeterli olmadığını anlamasını sağladı. Bu nedenle, televizyonlarının sesini iyileştiren bir ses çubuğu kullanan birçok kişi var. Kaliteli bir model arıyorsanız ama çok para harcamak istemiyorsanız, şimdi bu Samsung sound bar’ı indirimde almanın tam zamanı.

Söz konusu model, Samsung HW-T430/ZF2.1 ses çubuğu, Dolby Digital ve 100 W gücünde. İki kanal, çubuğun kendisinden ve bir kablosuz subwoofer bası güçlendiren ve odanın tercih ettiğimiz yerine sorunsuz ve arada kablo olmadan yerleştirmemizi sağlayacak.

Teknolojisi var bluetooth 4.2 ve güç açma işleviyani, TV’yi açıp kapattığınızda çubuk otomatik olarak açılır ve kapanır. 2.1 kanalları sayesinde her sahnenin sesini iyileştiren bir Dolby dijital 2.1 modeli. Subwoofer 6,5 inçtir ve derin ve güçlü bas sunar ve ayrıca bu özel modda otomatik yapılandırması aracılığıyla en sevdiğimiz oyunlarda inanılmaz ses efektlerinin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir oyun moduna sahiptir.

Rolü dikkat çekici Bir Uzaktan Kumandabarın belirli fonksiyonlarını, ses seviyesini veya ses efektlerini tek bir düğme ile kontrol etme imkanı sunan . işlevi Akıllı Ses Her türlü içerikte daha net ve keskin sesler elde etmek için orijinal ses kaynaklarının otomatik analizi sayesinde her bir içeriği optimize etmekten sorumludur.

Bu Samsung HW-T430/ZF ses çubuğunun boyutları: 93,2 x 43,1 x 22,8 cm ve 7,4 kg ağırlığa sahiptir.

Samsung HW-T430/ZF ses çubuğu için teklif

Bu Samsung ses çubuğunun resmi veya önerilen fiyatı 159 Euro, sunduğu kalite ve özellikler için oldukça uygun bir fiyat. Şimdi, Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde, bunu indirimli bir fiyata almak mümkün. €119.99. Bu fiyat, onu kablosuz subwoofer’lı ses çubuklarından biri yapan ve parasının karşılığını fazlasıyla veren bir fiyat.

Yani, yapabiliriz %25 tasarruf Sınırlı bir süre için mevcut olduğundan, önümüzdeki birkaç gün içinde, teklif sona ermeden önce sipariş verdiğimiz sürece, bu Samsung HW-T430/ZF ses çubuğunun satın alınmasında

Bu ses çubuğunun Amazon Prime müşterileri için ücretsiz gönderimi vardır ve teslimat süresi hemen, pratik olarak bir günden diğerine barı evimizde alabilir ve keyfini çıkarmaya başlayabiliriz.

Topes de Gama’da ilk olarak 119,99 €’ya kablosuz subwoofer’lı Samsung ses çubuğu geliyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos