100 Euro’dan daha düşük bir fiyata önerilen oyun koltukları

İş, ders çalışma ya da oyun dünyasının hayranı olduğunuz için bilgisayar başında saatlerce oturan ve koltuğunuzdan kalkmadan uzun seanslar geçiren birçok insan var. Her durumda, bunun için özel olarak tasarlanmış bir sandalye kullanılması tavsiye edilir, aksi takdirde boyun ve sırt ağrısı, aşırı yorgunluk ve dolayısıyla düşük performans bulmak çok yaygındır.

Kullandığımız sandalyeler, çoğu durumda saatlerce oturarak geçirmek için tasarlanmamışlardır.en ucuz modeller bile kötü duruştan, servikal yaralanmalardan, boyun ve sırt ağrılarından, yorgunluktan vb. kaçınmamıza yardımcı olabileceğinden, oyun koltuğuna sahip olmak harika bir çözümdür.

Bu nedenle, eğer biz ucuz bir oyun koltuğu almayı düşünüyorum, düşük bir bütçeye sahip olmamıza rağmen, bir tane seçmeden önce bakmamız gereken bazı detaylar var. Bunlardan biri boyut, çünkü bu şekilde içinde rahat hissedip hissedemeyeceğimizi değerlendirebiliriz. Çoğu üretici genellikle zeminin kolçaklara yüksekliği, koltuğun genişliği ve yüksekliği, sırtlığın yüksekliği vb. hakkında bilgi verir. Bu şekilde, boyumuza ve kilomuza bağlı olarak, sandalyenin boyutunun bizim için doğru olup olmadığını bilebileceğiz.

Bir diğer önemli detay ise, ergonomik fonksiyonlar bize sunduğu, yani içinde mümkün olduğu kadar rahat hissetmemize izin verdiği kişiselleştirme derecesi. Bu durumda, sırtlığın sallanması ve eğilmesi, kolçakların yüksekliği, koltuk yüksekliği vb.

Şüphesiz, malzemeler bir sandalyenin yapıldığı da önemlidir. Tabii ki en dayanıklı ve dayanıklı olanları çelik tabanlı olanlardır ancak bu fiyatı yükseltecek bir detaydır. Dolgu ve döşeme kalitesi de dikkate alınması gereken bir şeydir, ayrıca tekerleklerin kalitesi de rahat hareket edebilmemizi sağlar.

ucuz oyun koltukları

Haber Bülteni Nayuki

2.5D sırtlığı, dolgulu ve ayarlanabilir kolçakları ve sallanan mekanizmalı sırtlığı ile yüksek kaliteli bir modeldir. 150 kg’a kadar taşıyabilen 4. sınıf gaz pistonu, 50 mm poliüretan kapaklı tekerlekleri, 33,6 x 59,6 x 76,8 boyutlarında ve 17,2 kg ağırlığındadır. Daha fazla konfor için ekstra yastıklı yüzeye sahip hafif kavisli sırtlığa sahip hafif ve ferah bir model.

Samimi WM Kalp

Bu IntimaTe WH Heart modeli, yüksek stabilite, ergonomik tasarım ve harika dolgu sunan, kafalıklı, ergonomik, yüksekliği ayarlanabilir bir sandalyedir. Dolgulu kolçaklara, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve oldukça dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Döşeme, polyesterin temizlenmesi çok kolaydır.

Özel WM Kalp WB-8051

Bilgisayar başında saatlerce oturduğumuzda daha fazla konfor için ergonomik tasarıma, sırtlık için devirme mekanizmasına, desteğine ve güçlü ve dayanıklı yapısına ve dolgulu kolçaklara sahiptir. Yastık, maksimum konfor sağlamak ve uzun süreli deformasyon ve sıkıştırmayı önlemek için yüksek yoğunluklu köpükle doldurulur.

Samimi WM Kalp HC-2589

Ayarlanabilir yükseklik ve arkalık için eğim mekanizmalı yüksek arkalıklı oyun koltuğu. 3D sırtlık ve daha fazla konfor için 10 cm kalınlığında köpükle doldurulmuş bir minder ile çok yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Mümkün olan en yüksek dayanıklılığı sunmak için yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Üstün Oyun Boğa

Bu Ultimate Gaming Taurus, iyi bir fiyata bulabileceğimiz başka bir oyuncu koltuğu modelidir. Yüksekliği ayarlanabilir, sırtlık için bir yatırma mekanizmasına sahiptir ve yastıklı kolçaklara sahiptir, ancak bu durumda sabittirler, yüksekliği ayarlanabilir değildir. Dördüncü sınıf bir gaz asansörü ve frenli tekerleklerle donatılmıştır.

CLP

Bu CLP modeli, yüksekliği ayarlanabilir ve sırtlığı daha fazla konfor için sallanan sisteme sahip bir sandalyedir. Yüksek yoğunluklu köpük dolguludur ve nefes alabilen ağ ve sentetik deri ile kaplanmıştır, bu da onu son derece dayanıklı ve temizlemesi kolay hale getirir. Maksimum 116 cm yükseklik, 61 cm genişlik ve 59 cm oturma derinliği sunar. 120 kg’a kadar ağırlığı desteklemek için tasarlanmıştır.

STmeng

Ergonomik tasarımlı, aerodinamik sırtlıklı ve entegre koltuk başlığına sahip, vücudumuza mükemmel şekilde uyan, sırt ve boyun ağrılarını ve hatta saatlerce bilgisayar başında otururken oluşan stres ve yorgunluğu azaltmaya ve rahatlatmaya yardımcı olan model. Sabit bir sandalye sunmak için yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Konfor ve dayanıklılık için ekstra dolguya sahiptir ve temizlenmesi kolay deri ile kaplanmıştır. 130 kg’a kadar olan kişiler için önerilir.

Adec Grubu

Adec Group’un bu oyun koltuğu, rahatlık sağlamak için iyi bir dolguya sahip bir kol, sırtlık ve tutamak aracılığıyla etkinleştirilen bir gaz pistonu aracılığıyla yüksekliği ayarlanabilir bir sistem sunar ve temizlemesi kolay sentetik deri ile kaplanmıştır. Kolçaklar yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır, ancak dolgulu değildir ve yükseklik ayarına izin vermez.

cennet gibi

Çocuklar için bir oyuncu koltuğu modeli olmasına rağmen, aynı zamanda kısa boylu ve hafif olan yetişkinler için de uygundur. İyi bir konfor ve dayanıklılık sunmak için çelik bir direnç şaftına ve orta yoğunluklu köpüğe sahiptir. Koltuk ve sırtlık, maksimum nefes alabilirlik için 3D kumaşla birleştirilmiş temizlemesi kolay sentetik deriyle kaplanmıştır. Kolçakları vardır ve maksimum 120 kg ağırlığa izin verir.

T-ben satıyorum

Bu listedeki önceki model gibi, bu T-Lo-Vendo oyun koltuğu özellikle çocuklar için tasarlanmıştır, ancak 120 kg’a kadar olan yüksek direnci, herhangi bir yetişkin tarafından mükemmel şekilde kullanılabileceği anlamına gelir. Tabii ki, sırtlık, daha büyük insanlar için yeterince yüksek olmayabilir. Yüksekliği ayarlanabilir, ergonomik tasarıma sahiptir, kolay temizlenebilmesi için sentetik deriden üretilmiştir ve kolçaklara sahiptir.

Topes de Gama’da ilk olarak 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata Önerilen oyun koltukları girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…