Harman Kardon FLY ANC

100 Euro’dan az: üst düzey kulaklıklar, 20 saatlik pil ömrü ve HiFi ses

Kulaklık pazarı her zamankinden daha kalabalık. Sanal asistanlı veya sanal asistansız, aktif gürültü iptali veya sadece gürültü izolasyonu olan ve pil ömründe büyük bir eşitsizliğe sahip kablolu ve kablosuz cihazlarımız var. Bugün size bunları getiriyoruz Harman/Kardon FLY ANC fiyatlarını yükselten çok eksiksiz Amazon’da 99.99 Euro. Diğer mağazalardaki fiyatı daha yüksek: MediaMarkt’ta 249 avro ve Madrid HiFi’de 159 avro.

sanmak büyük bir indirim, özellikle resmi fiyatından yaklaşık 150 avro veya piyasadaki en ucuz ikinci fiyattan 60 avro. Samsung, Harman’ı satın aldığından beri, HiFi ses üreticisi düşük ve orta aralığa yöneldi ve hedef kitlesini genişletmek için belirli ürünleri piyasaya sürdü. Bu kulaklıklar indirimde onlar yüksek sonnadiren 200 avronun altında görüyoruz ve bugün 100 avronun biraz altındalar.

Harman Kardon FLY ANC’yi 99,99 Euro’ya satın alın (RRP 249 Euro)

Harman Kardon FLY ANC

Bu Harman Kardon FLY ANC, kalite, fiyat ve özerklik açısından mükemmel bir seçenektir.

Harman Kardon ile eş anlamlıdır yüksek ses performansı, Kurulduğundan beri. Bu fiyata bu kulaklıklar aradığınız şey, 100 Euro’dan daha azına daha iyi ve daha eksiksiz bir şey yok, sizi temin ederim, en azından denediklerimizden. Ses kalitesinden çok pil ömrüyle ilgilendiğinizi bildiğimiz için, ses kalitesinden çok pil ömrüne sahip olduğunu belirterek başlayacağız. yaklaşık 20 saatlik özerklik tek bir şarjla ve sahip hızlı şarj sadece 15 dakikalık bağlantı bize 2,5 saate kadar ekstra oynatma sağlayacaktır.

Adından da anlaşılacağı gibi (ANC) yüksek kaliteli aktif gürültü iptaliçok fazla enerji tüketen ve bununla birlikte pili devre dışı bırakan bir kaynak 30 saate ulaşabilir. Olağanüstü ve uyarlanabilir bir şekilde bizi dış gürültüden izole edecekler. Ayrıca bununla birlikte Dahili Alexa ve Google AsistanPrime Music, Spotify veya Apple Music gibi mevcut herhangi bir akış platformundan müzik dinlemek istiyorsak cep telefonumuzdan bağımsız hale gelebiliriz.

Bunun gibi kulak üstü Bluetooth kulaklıklar çok daha rahat ve artan yalıtım diğer kulak içi kulaklardan daha fazla. Boyutları nedeniyle kulağın tamamını kaplarlar. sesin tadını daha çok çıkaracağız ve bizi otomatik olarak konser salonuna veya izlediğimiz filmin sahnesine götürecek.

Bağlantı ile çalışırlar Bluetooth 4.2senin boyutun sürücü 40mm, bu seviyelerde endüstri standardıdır ve sert bir taşıma çantasıyla birlikte gelir. Ayrıca bir şarj kablosu ve olasılığı ile birlikte gelir 3,5 mm Jak bağlantısı ile kullanınçoğu müzikseverin tercih edeceği bir şey.

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Google Pixel 6, analiz: 2022’de Pixel alacaksanız şöyle olsun
  • Xiaomi Mi Band 6, analiz: Akıllı bilekliğin en yeni nesline geçmeye değer mi?
  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar

Giriş 100 Euro’dan az: üst düzey kulaklıklar, 20 saatlik pil ömrü ve HiFi ses ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply