100 Euro azaltılmış eksiksiz bir Lenovo dizüstü bilgisayar alın

Dizüstü bilgisayarınızı değiştirme zamanı geldiyse ve genellikle ev dışında düzenli olarak kullanıyorsanız, direnci iyi olan bir cihaz almalısınız. Eh, şu anda Amazon’da bunu başarmak için mükemmel bir şansınız var, çünkü bir satın alabilirsiniz. Lenovo dizüstü bilgisayar satışta bu karşılar.

Diğer malzemelerin yanı sıra metalle kaplanmış bu ekipmanın sahip olduğu şasi, şu anda var olan en dayanıklılardan biridir. En çekici değil, ancak ona atabileceğiniz darbelerin ve tümseklerin çoğunu alacağından emin olabilirsiniz. Ve tüm bunlar, sadece bir ağırlıkla 1.85 kilo ve boyutları gereğinden fazla (44,5 x 30,4 x 8,1 santimetre), bu nedenle bu ekipmanın sahip olduğu panelin boyutu olan ve çözünürlükle birlikte sayılan 14 inç dizüstü bilgisayarlar için sırt çantalarına sorunsuz bir şekilde sığar. Full hd 250 nit parlaklık ile.

Lenovo ThinkPad E14 Dizüstü Bilgisayar Kapağı

Yukarıda belirtilen bileşenden, onu bir yere yerleştirmenin mümkün olduğu belirtilmelidir. birçok pozisyonHatta Lenovo dizüstü bilgisayarınızı neredeyse düz bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Bu nedenle, ekipman her türlü durumda kullanılabilir. Kaliteli bir klavye ve büyük bir dokunmatik yüzeyle (ThinkPad yatak PC’lerinin mantar özellikleriyle birlikte gelir), bu açıkça güvenilir bir evden çalışma bilgisayarıdır, çünkü sahip olduğunuz şeye de duyarlıdır. sorunsuz geliyor sekiz saat. Yeterli olandan fazla.

Lenovo ThinkPad E14’te tam donanım

Bu bilgisayarda bulacağınız şey, video düzenleme ve tabii ki tarayıcılar veya ofis araçları gibi her türlü Windows uygulamasını bu bilgisayarda çalıştırabilmenizi sağlar. Bu mümkündür çünkü entegre işlemci bir Intel Core i5-1135G7 dört çekirdekli ve 8 GB RAM, bu nedenle çoklu görev koşullarında bile hiçbir şey etkilenmez. Yani, nereden bakarsanız bakın tatmin ediyor. Bu arada, bu Lenovo dizüstü bilgisayarın sunduğu depolama türü SSD ve 256 gigabayt kapasiteli.

Lenovo ThinkPad E14 ekranı

Bu Lenovo dizüstü bilgisayarı indirimde alın

Şu anda, bu ürünü Amazon’da aşağıdakilere izin veren bir indirimle satın alabilirsiniz: 100 euro tasarruf et (bu, bu çevrimiçi mağazadaki normal fiyata kıyasla %12’yi temsil eder). Geleneksel olan ve her türlü ihtiyaca uyum sağlayan siyah bir kaplama ile, kullanmamanız için faydalanmanız gereken satın alma linkini bırakıyoruz. nakliye için hiçbir şey ödemeyin Entegre Intel Iris Xe Graphics içeren bu bilgisayarı almak için bir Prime hesabınız varsa.

Bağlantı ile ilgili olarak, gerekli olan her şeyin dahil edildiği söylenmelidir, örneğin Wi-Fi veya Bluetooth kablosuz seçenekler bölümünde. Ek olarak, Ethernet bağlantı noktası veya usb tipi cbu Lenovo dizüstü bilgisayarın sunduğu kullanım seçeneklerini artırmak istemeniz durumunda çok işlevli hub’ları kullanabilirsiniz.

Giriş Topes de Gama’da ilk olarak 100 avroluk bir indirimle çok eksiksiz bir Lenovo dizüstü bilgisayar alın.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…